ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Uudised

-Eesti tüdrukute U18 korvpallikoondis | Foto: fiba.basketball

Eesti tüdrukute U18 koondis lõpetas B-divisjoni EM-turniiri võidu ja 13. kohaga

07.08.2022

Eesti tüdrukute U18 korvpallikoondis pani pühapäeval punkti rohkem kui nädal aega Bulgaarias toimunud B-divisjoni EM-turniirile, kui viimases matšis mängiti 78:64 (16:7, 19:17, 30:23, 13:17) üle Austria ning saadi sellega 13. koha.

Eestlannad tegid kogu mängu peale kõigest 7 pallikaotust (Austria 15) ning viskasid vastasest selgelt paremini kolmepunktiviskeid (8/21 ehk 38%, Austrial 8/30 ehk 26,7%). 

 

Keandra Koorits kogus Eesti naiskonna edukaimana 17 punkti, 9 lauapalli (neist 7 ründelauast), 6 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget. Hanna Maria Sibul viskas 15 silma, Marta Eleri Jaama arvele kanti 13 punkti, 6 lauapalli, 5 söötu, 2 vaheltlõiget ja 2 blokki ning Jenny Roos panustas 10 silmaga.

 

Austria poolel kogus Cora Horvath 18 punkti, Anna Alborova kontole kirjutati 12 silma, 13 lauapalli ja 2 blokki ning Ajla Meskic panustas 6 punkti ja 13 lauapalliga (neist 8 ründelauast).

 

Lõpetuseks turniiril kolm võitu ja neli kaotust kirja saanud Eesti U18 naiskond sai 13. koha. Finaalis kohtuvad Portugal ja Eesti alagrupivastane Sloveenia, kolmanda koha peale mängivad Serbia ja Slovakkia.

 

Kohtumine on järelvaadatav SIIN.

 

Eesti neidude U18 koondise koosseis:

 

Irina Bahmatova (TSA Kalev)
Anna-Liisa Vannamik (Audentese SK/Siili PK)
Kristel Rattasepp (Audentese SK/Siili PK)
Maria Vasar (Audentese SG/BC Star)
Jenny Roos (Audentese Spordigümnaasium/Audentese Spordiklubi)
Marta Eleri Jaama (Audentese SK/Siili PK)
Mariell Friedemann (Audentese Spordiklubi)
Sille-Liis Mölder (Audentese Spordiklubi/Siili SK/Audentese Spordigümnaasium)
Anette-Laura Tõks (Tallinna Ülikool)
Keandra Koorits (Audentese Spordiklubi/Audentese Spordigümnaasium)
Hanna Maria Sibul (Audentese SK/Siili PK/Audentese Spordigümnaasium)
Laura-Anette Tael (Audentese Spordiklubi)

 

Peatreener: Sergio Cubeiro Rico
Abitreener: Timo Eichfuss
Abitreener: Elisabeth Rõigas
Füsioterapeut: Henriette Porila

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 11.10.2022 15:00 EKL juhatus
T 11.10.2022 11:00 KML nõukogu koosolek
E 17.10.2022 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 24.10.2022 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 31.10.2022 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
K 14.12.2022 15:00 EKL juhatus
N 15.12.2022 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 4. oktoober
Vladislav Mõstkovski (40)
Anu Säärits (50)
Homme, 5. oktoober
Mihkel Ital (43)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23