piletid
ROAD to MILAN2022

Uudised

Siim-Sander Vene. Foto: Pallacanestro Varese Facebook

Varese meeskond kaotas hoolimata Siim-Sander Vene suurepärasest mängust Bologna Virtusele

07.02.2022

Varese Openjobmetis pidi Itaalia meistriliigas leppima kodusaalis ühepunktilise kaotusega turniiritabelis teisel kohal asuvale Bologna Virtusele.

Nagu ameerika mägedel kulgenud mängus täitis üht kandvat rolli Siim-Sander Vene, kes panustas 30 minuti jooksul kodumeeskonna kasuks 27 punkti ja 9 lauapalli. Ta tabas 11 kolmepunktiviskest 7 ja 5 kahepunktiviskest 3.

Võõrustajad dirigeerisid Vene kolme korvi järel 11:8, kuid andsid initsiatiivi külalistele, kes juhtisid avaveerandajal 25:16.

Teisel veerandajal tõid Vene tabamused Varese võrdsesse heitlusse tagasi ja poolajale mindi väljakuperemeeste eduseisul 48:41.

Kolmanda veerandaja keskel hoidis Vene skooritegemine seisu tasavägisena (55:52; 58:59), siis läks Eesti koondise kapten puhkama ja Virtus spurtis ette 69:60.

Viimasel perioodil rühkisid Varese korvpallurid järele ja viigistasid 79:79. Poolteist minutit enne lõppu viis Kyle Weems Virtuse juhtima 81:79. Anthony Beane tabas kahest vabaviskest ühe. Külaliste vise oli ebatäpne ja Vene võttis lauapalli, kuid Marcus Keene eksis viimasel viskel kaare tagant ja lõpuvile fikseeris kodumeeskonna allajäämise 80:81

Varese korvpallurid kaotasid lauavõitluses 29 - 40.

Varese meeskond asub turniiritabelis 6 võidu ja 11 kaotusega 14. kohal.