Uudised

Ründab Tanel Kurbas. Foto: BC Kalev/Cramo Facebook

BC Kalev/Cramo rappis räsitud Tallinna Kalevit

19.01.2022

Paf Eesti – Läti korvpalliliigas alistas BC Kalev/Cramo kodusaalis kaheksat mängumeest kasutada saanud Tallinna Kalevi koguni 113:55.

Avaveerandi lõpukolmandikuni mängus püsinud “väike” Kalev suruti poolajapausiks väljakuperemeeste poolt põlvili, 62:33 (34:24; 28:9).

Kuigi kolmandat veerandaega alustasid Kalle Klandorfi hoolealused kahe tabava kaugviskega, oli perioodi lõpuks kaotusseis kasvanud juba 43-punktiliseks.

BC Kalev/Cramo treenerite pink ei lubanud meestele keskendatuse langust ka viimasel kümnel minutil, mis tähendas veerandaja võitu 25:10 ning kokkuvõttes 113:55 üleolekut.

BC KALEV/CRAMO – TALLINNA KALEV

113:55

SEISU ARENG

1. veerand 34:24, 2. veerand 62:33, 3. veerand 88:45, 4. veerand 113:55.

PUNKTID

Kregor Hermet 19 (2 p 5/7, 3 p 2/4, vv 3/5), Kamari Murphy 18 (2 p 8/12, vv 2/2), Kristjan Kitsing 17 (2 p 4/4, 3 p 3/7) – Eduards Hāzners 16 (2 p 2/5, 3 p 3/5, vv 3/5), Joonas Järveläinen 13 (2 p 1/9, 3 p 2/6, vv 5/8), Georg Allemann 12 (3 p 4/5).

LAUAPALLID

46 – 28. Murphy 9, Hermet ja Rauno Nurger 6 – Järveläinen 5, Mario Paiste, Aleksander Oliver Hint, Corey Raley-Ross ja Hāzners 4.

SÖÖDUD

36 – 11. Mārcis Vītols 8, Martin Dorbek 5, Silas Melson, Murphy ja Hermet 4 – Paiste 7, Järveläinen 2.

MUUD ARVUD

BC Kalev/Cramo võimutses kolmesekundialas 62:10. Vahetusmängijate panus oli “suure” Kalevi kasuks 54:10.