piletid
ROAD to MILAN2022

Uudised

Maik-Kalev Kotsar. Foto: Hamburg Towers Facebook

Maik-Kalev Kotsar säras Hamburg Towersi põhitegijana, Kristian Kullamäe sai Burgoses mänguaega

13.12.2021

Eesti koondise keskmängija Maik-Kalev Kotsar tegi pühapäeval Saksamaa kõrgliigas ilusa esituse, kui tema kodumeeskond Hamburg Towers kaotas võõrsil Ulmi Ratiopharmile, edastas Korvpall24.geenius.ee.

Vahetusmängijana sekkunud Kotsar kerkis tulemusega 74:78 lõppenud kohtumises oma meeskonna parimaks korvikütiks. Ta panustas 21 minuti jooksul 16 punkti (kahepunktivisked 7/13, vabavisked 2/2), 8 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu. Ta teenis enne matši lõppu viienda isikliku vea ega saanud lõpuheitluses kaasa teha.

Kristian Kullamäe sai Hispaania kõrgliigas Burgose meeskonna värvides üle kümne vooru taas väljakule, edastas Korvpall24.geenius.ee.

Eesti koondise tagamängija osales veidi vähem kui kuus minutit 84:102 kaotusega lõppenud koduväljaku kohtumises Murcia meeskonna vastu. Tema kontosse jäid kaks möödaviset, kaks lauapalli ja resultatiivne sööt.

Mänguaega sai Kullamäe kõrgliiga alguses kolmes voorus. Nüüd, kui peatreeneriks asus Salvo Maldonado, sai ta taas võimaluse näidata oma taset mängutuhinas.

Eestlase keskmised näitajad neljas kohtumises on 10,2 minutit, 2,5 punkti, 1,5 lauapalli ja 1,8 resultatiivset söötu.

Põlvevigastusest taastuva Sander Raieste kodumeeskond Vitoria Baskonia alistas kodusaalis Bilbao Basketi 101:86.

Jaan Puideti kodumeeskond Real Valladolid teenis Hispaania tugevuselt teises liigas möödunud reedel koduväljakul 83:82 võidu Alicante üle.

Vahetusmängija Puidet kogus ligi 23 minuti jooksul 6 punkti (2 p 2/4, vv 2/3), 3 lauapalli, resultatiivse söödu ja vaheltlõike.

Puideti keskmised statistilised näitajad 11 kohtumises on 20,2 minutit, 6,6 punkti, 2,1 lauapalli ja 1,1 resultatiivset söötu.