ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
001 K 27.10.2021 19:30 Wildix/Esecom Eurofasteners Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
024 K 27.10.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS Saku KK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
110 K 27.10.2021 19:30 Tabasalu Raadius Arhitektid Tabasalu spordihoone Põhiturniir
039 K 27.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva Rehpol/Palliklubi Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
036 T 26.10.2021 19:00 Ehton/Föönix Estonian Business School Põhiturniir
027 T 26.10.2021 19:30 Exmet BC Connection Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
031 P 24.10.2021 Nordauto Swedbank Põhiturniir
032 P 24.10.2021 Genius Sports Kose Morsad Põhiturniir
034 P 24.10.2021 15:30 Play Arena/Altius 81:57 Paldiski KK/Willenbrock Play Arena Põhiturniir
104 P 24.10.2021 17:00 Saku KK 59:62 Tabasalu Saku valla spordikeskus Põhiturniir
106 P 24.10.2021 18:00 Kiili Spordiklubi 65:72 Raadius Arhitektid Kiili Spordihall Põhiturniir
005 N 21.10.2021 19:15 Kontsertlavad.ee 65:73 Rehpol/Palliklubi Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
030 N 21.10.2021 19:15 Play Arena/Altius 73:63 Kose Morsad Kose Gümnaasium Põhiturniir
009 K 20.10.2021 19:30 Wildix/Esecom 72:44 Play Arena/Altius II Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
105 K 20.10.2021 19:30 TalTech BS/SK Rim 45:65 Harku vald/Taltech BS Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
033 K 20.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva 68:53 Korvpallikarud Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
108 K 20.10.2021 20:00 BC Southwestern 79:63 Puhhid Tallinn, Kadaka sph Põhiturniir
029 T 19.10.2021 19:30 Genius Sports 56:70 Swedbank Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
101 T 19.10.2021 20:00 Exmet 62:61 Raadius Arhitektid Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
107 T 19.10.2021 20:40 SkyMobile 79:69 Eurofasteners Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
019 E 18.10.2021 20:00 Keila KK/JP 59:68 Ehton/Föönix Keila Kooli võimla Põhiturniir
028 P 17.10.2021 Nordauto Keila KK/JP Põhiturniir
099 P 17.10.2021 TalTech BS/SK Rim 49:78 Saku KK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
100 P 17.10.2021 Kiili Spordiklubi Tabasalu Põhiturniir
003 P 17.10.2021 19:00 Puhhid 80:68 Eurofasteners Peetri Põhikool Põhiturniir
023 N 14.10.2021 18:30 Play Arena/Altius 80:73 Swedbank Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
004 N 14.10.2021 19:15 Kontsertlavad.ee 66:59 Korvpallikarud Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
002 N 14.10.2021 19:30 Eurofasteners 56:70 BC Connection Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
102 N 14.10.2021 20:40 SkyMobile 79:45 Play Arena/Altius II Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
006 K 13.10.2021 19:30 Rehpol/Palliklubi 87:70 Paldiski KK/Willenbrock Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhiturniir
008 K 13.10.2021 19:30 Wildix/Esecom 67:77 Harku vald/Taltech BS Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
021 K 13.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva 66:61 Estonian Business School Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
103 K 13.10.2021 20:00 BC Southwestern 71:74 BC Connection Tallinn, Kadaka sph Põhiturniir
097 T 12.10.2021 19:30 Exmet 69:62 Tabasalu Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
022 P 10.10.2021 Genius Sports Nordauto Põhiturniir
042 P 10.10.2021 17:00 Saku KK 79:57 Kiili Spordiklubi Saku valla spordikeskus Põhiturniir
014 P 10.10.2021 18:00 Puhhid 103:38 Play Arena/Altius II Peetri Põhikool Põhiturniir
013 N 07.10.2021 19:15 Kontsertlavad.ee 92:71 Estonian Business School Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
017 N 07.10.2021 20:40 SkyMobile 79:41 Harku vald/Taltech BS Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
007 K 06.10.2021 19:30 Wildix/Esecom 99:65 TalTech BS/SK Rim Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
015 K 06.10.2021 19:30 Rehpol/Palliklubi 75:65 Kose Morsad Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhiturniir
020 K 06.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva 63:57 Ehton/Föönix Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
012 E 04.10.2021 19:00 Paldiski KK/Willenbrock 60:69 Korvpallikarud Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Homme, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Sulge

Ülekanded