ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
001 K 27.10.2021 19:30 Wildix/Esecom Eurofasteners Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
024 K 27.10.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS Saku KK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
110 K 27.10.2021 19:30 Tabasalu Raadius Arhitektid Tabasalu spordihoone Põhiturniir
039 K 27.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva Rehpol/Palliklubi Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
035 N 28.10.2021 18:40 Swedbank Keila KK/JP Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
116 N 28.10.2021 20:40 SkyMobile BC Southwestern Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
113 L 30.10.2021 12:00 TalTech BS/SK Rim Play Arena/Altius II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
037 P 31.10.2021 Nordauto Kose Morsad Põhiturniir
038 P 31.10.2021 Genius Sports Paldiski KK/Willenbrock Põhiturniir
115 P 31.10.2021 Exmet Puhhid Põhiturniir
114 P 31.10.2021 18:00 Kiili Spordiklubi BC Connection Kiili Spordihall Põhiturniir
098 P 31.10.2021 19:30 BC Southwestern Raadius Arhitektid Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
048 E 01.11.2021 20:00 GoSolar/Omniva Play Arena/Altius Tallinna Südalinna kool Põhiturniir
040 P 07.11.2021 15:30 Play Arena/Altius Kontsertlavad.ee Play Arena Põhiturniir
010 E 08.11.2021 19:30 Wildix/Esecom BC Southwestern Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
043 E 08.11.2021 20:00 Keila KK/JP Estonian Business School Keila Kooli võimla Põhiturniir
025 K 10.11.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS Play Arena/Altius II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
111 K 10.11.2021 19:30 Tabasalu BC Connection Tabasalu spordihoone Põhiturniir
117 R 12.11.2021 17:30 TalTech BS/SK Rim Eurofasteners Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
044 P 14.11.2021 Swedbank Kose Morsad Põhiturniir
045 P 14.11.2021 Ehton/Föönix Korvpallikarud Põhiturniir
046 P 14.11.2021 Nordauto Paldiski KK/Willenbrock Põhiturniir
047 P 14.11.2021 Genius Sports Kontsertlavad.ee Põhiturniir
119 P 14.11.2021 Exmet SkyMobile Põhiturniir
112 P 14.11.2021 17:00 Saku KK Raadius Arhitektid Saku valla spordikeskus Põhiturniir
118 P 14.11.2021 18:00 Kiili Spordiklubi Puhhid Kiili Spordihall Põhiturniir
016 K 17.11.2021 19:30 Wildix/Esecom Exmet Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
026 K 17.11.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS Eurofasteners Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
122 K 17.11.2021 19:30 Tabasalu Puhhid Tabasalu spordihoone Põhiturniir
121 K 17.11.2021 20:00 Raadius Arhitektid BC Connection Peetri Põhikool Põhiturniir
049 P 21.11.2021 Kose Morsad Keila KK/JP Põhiturniir
050 P 21.11.2021 Estonian Business School Korvpallikarud Põhiturniir
051 P 21.11.2021 Swedbank Paldiski KK/Willenbrock Põhiturniir
052 P 21.11.2021 Ehton/Föönix Rehpol/Palliklubi Põhiturniir
053 P 21.11.2021 Nordauto Kontsertlavad.ee Põhiturniir
054 P 21.11.2021 Genius Sports GoSolar/Omniva Põhiturniir
120 P 21.11.2021 Play Arena/Altius II Saku KK Põhiturniir
123 P 21.11.2021 TalTech BS/SK Rim BC Southwestern Põhiturniir
124 P 21.11.2021 Kiili Spordiklubi SkyMobile Põhiturniir
130 P 28.11.2021 18:00 Kiili Spordiklubi Wildix/Esecom Kiili Spordihall Põhiturniir
041 E 29.11.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS BC Southwestern Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
129 R 03.12.2021 17:30 TalTech BS/SK Rim Exmet Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
055 P 05.12.2021 Keila KK/JP Korvpallikarud Põhiturniir
056 P 05.12.2021 Kose Morsad Paldiski KK/Willenbrock Põhiturniir
057 P 05.12.2021 Estonian Business School Rehpol/Palliklubi Põhiturniir
058 P 05.12.2021 Swedbank Kontsertlavad.ee Põhiturniir
059 P 05.12.2021 Ehton/Föönix Play Arena/Altius Põhiturniir
060 P 05.12.2021 Nordauto GoSolar/Omniva Põhiturniir
126 P 05.12.2021 Play Arena/Altius II Eurofasteners Põhiturniir
127 P 05.12.2021 Raadius Arhitektid Puhhid Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Homme, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Sulge

Ülekanded