ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
130 P 21.02.2021 BA Tallinna Kalev TalTech BS/TSK #edasi lükatud Põhiturniir
131 P 21.02.2021 Harku vald Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool #edasi lükatud Põhiturniir
132 P 21.02.2021 IBIS Tallinn/Hausers DSV #edasi lükatud Põhiturniir
133 P 21.02.2021 Kontsertlavad.ee 0:20 Play Arena/Altius Põhiturniir
134 P 21.02.2021 Keila KK Rae Koss/Hansaviimistlus #edasi lükatud Põhiturniir
135 P 21.02.2021 A4 Haldus Jokker #edasi lükatud Põhiturniir
136 P 21.02.2021 Baar Balti Jaamas Alexela/Mediq Eesti #edasi lükatud Põhiturniir
137 N 18.02.2021 20:30 KK Viimsi BC Torm #edasi lükatud Põhiturniir
122 P 14.02.2021 Kontsertlavad.ee 0:20 BA Tallinna Kalev Põhiturniir
124 P 14.02.2021 A4 Haldus Harku vald #edasi lükatud Põhiturniir
125 P 14.02.2021 Baar Balti Jaamas TalTech BS/TSK #edasi lükatud Põhiturniir
127 P 14.02.2021 Ehton/Föönix Play Arena/Altius #edasi lükatud Põhiturniir
128 P 14.02.2021 BC Torm Rae Koss/Hansaviimistlus #edasi lükatud Põhiturniir
129 P 14.02.2021 Alexela/Mediq Eesti Jokker #edasi lükatud Põhiturniir
138 P 14.02.2021 Keila KK IBIS Tallinn/Hausers #edasi lükatud Põhiturniir
126 K 10.02.2021 19:15 KK Viimsi Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool #edasi lükatud Põhiturniir
114 P 07.02.2021 BA Tallinna Kalev Alexela/Mediq Eesti #edasi lükatud Põhiturniir
115 P 07.02.2021 Jokker BC Torm #edasi lükatud Põhiturniir
117 P 07.02.2021 DSV KK Viimsi #edasi lükatud Põhiturniir
118 P 07.02.2021 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Baar Balti Jaamas #edasi lükatud Põhiturniir
119 P 07.02.2021 TalTech BS/TSK A4 Haldus #edasi lükatud Põhiturniir
120 P 07.02.2021 Harku vald Keila KK #edasi lükatud Põhiturniir
121 P 07.02.2021 IBIS Tallinn/Hausers 20:0 Kontsertlavad.ee Põhiturniir
116 N 04.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Ehton/Föönix #edasi lükatud Põhiturniir
106 P 31.01.2021 BA Tallinna Kalev Rae Koss/Hansaviimistlus #edasi lükatud Põhiturniir
107 P 31.01.2021 Play Arena/Altius Jokker #edasi lükatud Põhiturniir
108 P 31.01.2021 DSV Alexela/Mediq Eesti #edasi lükatud Põhiturniir
110 P 31.01.2021 TalTech BS/TSK Ehton/Föönix #edasi lükatud Põhiturniir
111 P 31.01.2021 IBIS Tallinn/Hausers KK Viimsi #edasi lükatud Põhiturniir
112 P 31.01.2021 Kontsertlavad.ee 0:20 Baar Balti Jaamas Põhiturniir
113 P 31.01.2021 Keila KK A4 Haldus #edasi lükatud Põhiturniir
109 R 29.01.2021 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool BC Torm #edasi lükatud Põhiturniir
099 P 24.01.2021 Ehton/Föönix A4 Haldus #edasi lükatud Põhiturniir
100 P 24.01.2021 BC Torm Keila KK #edasi lükatud Põhiturniir
101 P 24.01.2021 Alexela/Mediq Eesti 20:0 Kontsertlavad.ee #edasi lükatud Põhiturniir
102 P 24.01.2021 Jokker IBIS Tallinn/Hausers #edasi lükatud Põhiturniir
104 P 24.01.2021 Play Arena/Altius TalTech BS/TSK #edasi lükatud Põhiturniir
105 P 24.01.2021 DSV Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool #edasi lükatud Põhiturniir
103 N 21.01.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Harku vald #edasi lükatud Põhiturniir
098 K 20.01.2021 19:15 KK Viimsi BA Tallinna Kalev #edasi lükatud Põhiturniir
090 P 17.01.2021 Play Arena/Altius BA Tallinna Kalev #edasi lükatud Põhiturniir
091 P 17.01.2021 DSV Rae Koss/Hansaviimistlus #edasi lükatud Põhiturniir
093 P 17.01.2021 TalTech BS/TSK Alexela/Mediq Eesti #edasi lükatud Põhiturniir
095 P 17.01.2021 IBIS Tallinn/Hausers Ehton/Föönix #edasi lükatud Põhiturniir
096 P 17.01.2021 Keila KK KK Viimsi #edasi lükatud Põhiturniir
097 P 17.01.2021 A4 Haldus Baar Balti Jaamas #edasi lükatud Põhiturniir
094 L 16.01.2021 18:00 Harku vald BC Torm #edasi lükatud Põhiturniir
092 R 15.01.2021 18:15 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Jokker #edasi lükatud Põhiturniir
082 P 10.01.2021 BA Tallinna Kalev DSV #edasi lükatud Põhiturniir
084 P 10.01.2021 TalTech BS/TSK Rae Koss/Hansaviimistlus #edasi lükatud Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 19. juuni
Gregor Arbet (38)
Toomas Kandimaa (46)
Ranno Konks (38)
Margit Konno (54)
Homme, 20. juuni
Siim Hiie (33)
Marek Põder (42)
Sulge

Ülekanded