ONLINE mängud
Audentese Spordigümnaasium
Eesti Maaülikool/Skarcon
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
TalTech/NORDAID - Tallinna Ülikool. Foto: Andrei Smetana

Kõikides liigades valmistutakse finaalturniirideks, naiste meistriliiga esikohaheitlus käib

30.03.2022

Korvpallihooaja haripunktis peetakse kõikides liigades finaalturniirid, kus osalevad neli paremat võistkonda. Naiste Korvpalli Meistriliiga finaalseerias juhib TalTech/NORDAID Tallinna Ülikooli vastu 2:0, meistriks saab kolme võiduga.

 

 

PAF EESTI – LÄTI KORVPALLILIIGA

 

9.–10. aprillil Riias

 

Laupäev, 9. aprill

Kell 16.00 Poolfinaal

Kell 19.00 Poolfinaal

 

Pühapäev, 10. aprill

Kell 14.00 Pronksimäng

Kell 17.00 Finaalmäng
 

 

NAISTE KORVPALLI MEISTRILIIGA

 

TalTech/NORDAID – Tallinna Ülikool 2:0, meistritiitli saab kolme võiduga

 

Neljapäev, 31. märts

Kell 17.30 TalTechi spordihoone

 

Pühapäev, 3. aprill (vajadusel)

Kell 13.00 Tallinna Ülikooli pallimängude saal

 

Neljapäev, 7. aprill (vajadusel)

Kell 17.30 Tallinna Ülikooli pallimängude saal

 

 

NAISTE ESILIIGA JA SAKU II LIIGA

 

14.–15. aprillil Saku Valla Spordikeskuses

 

Neljapäev, 14. aprill

Kell 13.00 Naiste poolfinaal

Kell 15.15 Naiste poolfinaal

Kell 17.45 Meeste poolfinaal

Kell 20.00 Meeste poolfinaal

 

Reede, 15. aprill

Kell 12.00 Naiste pronksimäng

Kell 14.30 Naiste finaalmäng

Kell 17.00 Meeste pronksimäng

Kell 19.30 Meeste finaalmäng

 

 

SAKU I LIIGA

 

22.–23. aprillil

 

 

PAF KORVPALLI MEISTRILIIGA

 

Veerandfinaalid algavad 25. aprillil, poolfinaali saab kolme võiduga

 

Poolfinaalid algavad pärast veerandfinaale hiljemalt 7. mail, finaali saab kolme võiduga

 

1.–2. ja 3.–4. koha mängud algavad pärast poolfinaale

hiljemalt 20. mail, medali teenib kolme võiduga; vajadusel peetakse viies, otsustav finaalmäng 31. mail

 

 

G4S NOORTELIIGAD

 

Mini U12

7.–8. mail Pärnu spordihallis

 

U14

14.–15. mail Jüri spordihoones

 

PU13

20. mail Tallinnas Nord Cramo spordihoones

 

U16

21.–22. mail Tallinnas Nord Cramo spordihoones

 

PU18, TU19

28.–29. mail Raplas Sadolini spordihoones

 

 

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 4. oktoober
Vladislav Mõstkovski (40)
Anu Säärits (50)
Homme, 5. oktoober
Mihkel Ital (43)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23