ONLINE mängud
Audentese spordigümnaasium
Eesti Maaülikool/Skarcon
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
001 K 28.09.2022 18:45 Audentese spordigümnaasium Tamsalu Los Toros/TalTech Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
006 N 29.09.2022 19:30 KK Viimsi II Tartu Ülikool/Estiko Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
002 R 30.09.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus TSA Kalev Jüri Spordihoone Põhiturniir
004 R 30.09.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium SK Nord/Cramo Rakvere sph (väike väljak) Põhiturniir
005 R 30.09.2022 19:00 Kuremaa SK Tere Kadrina Karud Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
003 R 30.09.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
007 N 06.10.2022 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Kuremaa SK Põhiturniir
008 N 06.10.2022 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech KK Viimsi II Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
009 R 07.10.2022 18:30 SK Nord/Cramo Audentese spordigümnaasium Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
012 R 07.10.2022 19:30 Paide Viking Window TSA Kalev Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
010 R 07.10.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Tere Kadrina Karud Jüri Spordihoone Põhiturniir
095 R 07.10.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Ülikool/Estiko Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
013 K 12.10.2022 18:45 Audentese spordigümnaasium Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
014 N 13.10.2022 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Paide Viking Window Põhiturniir
015 N 13.10.2022 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech TSA Kalev Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
016 R 14.10.2022 18:30 SK Nord/Cramo KK Viimsi II Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
017 R 14.10.2022 19:00 Kuremaa SK Rae Koss/Hansaviimistlus Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
018 R 14.10.2022 19:15 Tere Kadrina Karud Tartu Ülikool/Estiko Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
019 K 19.10.2022 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech SK Nord/Cramo Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
022 R 21.10.2022 19:00 TSA Kalev Kuremaa SK RING Sport&saunad pallisaal Põhiturniir
020 R 21.10.2022 19:15 Tere Kadrina Karud Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
021 R 21.10.2022 19:30 Tartu Ülikool/Estiko Audentese spordigümnaasium Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
023 R 21.10.2022 19:30 Paide Viking Window KK Viimsi II Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
024 R 21.10.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
025 R 28.10.2022 19:00 Kuremaa SK SK Nord/Cramo Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
030 R 28.10.2022 19:00 TSA Kalev Tartu Ülikool/Estiko RING Sport&saunad pallisaal Põhiturniir
026 R 28.10.2022 19:30 KK Viimsi II Audentese spordigümnaasium Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
029 R 28.10.2022 19:30 Paide Viking Window Tere Kadrina Karud Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
027 R 28.10.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Jüri Spordihoone Põhiturniir
028 R 28.10.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Tamsalu Los Toros/TalTech Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
031 K 02.11.2022 18:45 Audentese spordigümnaasium TSA Kalev Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
032 N 03.11.2022 19:30 Tartu Ülikool/Estiko Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
033 R 04.11.2022 18:30 SK Nord/Cramo Rae Koss/Hansaviimistlus Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
035 R 04.11.2022 19:00 Kuremaa SK Paide Viking Window Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
036 R 04.11.2022 19:15 Tere Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TalTech Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
034 R 04.11.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon KK Viimsi II Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
059 R 11.11.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Kuremaa SK Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
037 K 16.11.2022 18:45 Audentese spordigümnaasium Tere Kadrina Karud Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
038 N 17.11.2022 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Tamsalu Los Toros/TalTech Põhiturniir
041 N 17.11.2022 19:00 TSA Kalev KK Viimsi II RING Sport&saunad pallisaal Põhiturniir
039 R 18.11.2022 18:30 SK Nord/Cramo Eesti Maaülikool/Skarcon Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
040 R 18.11.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Paide Viking Window Jüri Spordihoone Põhiturniir
042 R 18.11.2022 19:00 Kuremaa SK Tartu Ülikool/Estiko Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
044 N 24.11.2022 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Audentese spordigümnaasium Põhiturniir
043 N 24.11.2022 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech Kuremaa SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
046 R 25.11.2022 19:00 TSA Kalev Eesti Maaülikool/Skarcon RING Sport&saunad pallisaal Põhiturniir
048 R 25.11.2022 19:15 Tere Kadrina Karud KK Viimsi II Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
045 R 25.11.2022 19:30 Paide Viking Window SK Nord/Cramo Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
047 R 25.11.2022 19:30 Tartu Ülikool/Estiko Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
049 N 01.12.2022 19:30 KK Viimsi II Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Homme, 29. september
Ron Laanemaa (18)
Maksim Maksõmiv (40)
Orm Naarits (56)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers