ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
050 L 06.11.2021 11:00 AMG/RULO Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
051 L 06.11.2021 13:00 Roofix/SL Ehitus Nõo Elva Spordihoone Põhiturniir
052 L 06.11.2021 15:00 YliCool BC Estiko/Septicum Elva Spordihoone Põhiturniir
053 L 06.11.2021 17:00 BC Elva BC Karl Infra Elva Spordihoone Põhiturniir
054 L 27.11.2021 11:00 BC Karl Infra KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Põhiturniir
055 L 27.11.2021 13:00 Roofix/SL Ehitus BC Elva Elva Spordihoone Põhiturniir
056 L 27.11.2021 15:00 Nõo AMG/RULO Elva Spordihoone Põhiturniir
057 L 27.11.2021 17:00 Runso Masinakaubandus YliCool Elva Spordihoone Põhiturniir
058 L 18.12.2021 11:00 AMG/RULO BC Elva Elva Spordihoone Põhiturniir
059 L 18.12.2021 13:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Roofix/SL Ehitus Elva Spordihoone Põhiturniir
060 L 18.12.2021 15:00 BC Estiko/Septicum Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
061 L 18.12.2021 17:00 YliCool Nõo Elva Spordihoone Põhiturniir
062 L 08.01.2022 11:00 BC Elva YliCool Elva Spordihoone Põhiturniir
063 L 08.01.2022 13:00 AMG/RULO KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Põhiturniir
064 L 08.01.2022 15:00 Roofix/SL Ehitus BC Karl Infra Elva Spordihoone Põhiturniir
065 L 08.01.2022 17:00 Nõo BC Estiko/Septicum Elva Spordihoone Põhiturniir
066 P 16.01.2022 11:00 YliCool KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Põhiturniir
067 P 16.01.2022 13:00 Runso Masinakaubandus Nõo Elva Spordihoone Põhiturniir
068 P 16.01.2022 15:00 BC Estiko/Septicum BC Elva Elva Spordihoone Põhiturniir
069 P 16.01.2022 17:00 BC Karl Infra AMG/RULO Elva Spordihoone Põhiturniir
070 L 05.02.2022 11:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp BC Estiko/Septicum Elva Spordihoone Põhiturniir
071 L 05.02.2022 13:00 BC Elva Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
072 L 05.02.2022 15:00 AMG/RULO Roofix/SL Ehitus Elva Spordihoone Põhiturniir
073 L 05.02.2022 17:00 YliCool BC Karl Infra Elva Spordihoone Põhiturniir
074 L 19.02.2022 11:00 Nõo BC Elva Elva Spordihoone Põhiturniir
075 L 19.02.2022 13:00 BC Estiko/Septicum BC Karl Infra Elva Spordihoone Põhiturniir
076 L 19.02.2022 15:00 Runso Masinakaubandus KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Põhiturniir
077 L 19.02.2022 17:00 Roofix/SL Ehitus YliCool Elva Spordihoone Põhiturniir
078 L 05.03.2022 11:00 YliCool AMG/RULO Elva Spordihoone Põhiturniir
079 L 05.03.2022 13:00 BC Karl Infra Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
080 L 05.03.2022 15:00 BC Estiko/Septicum Roofix/SL Ehitus Elva Spordihoone Põhiturniir
081 L 05.03.2022 17:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Nõo Elva Spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Homme, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Sulge

Ülekanded