ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
033 P 21.02.2021 Kambja vald BC Karl Infra #edasi lükatud Põhiturniir
034 P 21.02.2021 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Nõo Lihavürst #edasi lükatud Põhiturniir
035 P 21.02.2021 YliCool Aiakoda #edasi lükatud Põhiturniir
036 P 21.02.2021 Tevo Ehituskaup BC Elva #edasi lükatud Põhiturniir
029 P 07.02.2021 Kambja vald Tevo Ehituskaup #edasi lükatud Põhiturniir
030 P 07.02.2021 BC Elva YliCool #edasi lükatud Põhiturniir
031 P 07.02.2021 BC Karl Infra KK Põltsamaa/ TÄV Grupp #edasi lükatud Põhiturniir
032 P 07.02.2021 Aiakoda Runso Masinakaubandus #edasi lükatud Põhiturniir
025 P 24.01.2021 Nõo Lihavürst BC Karl Infra #edasi lükatud Põhiturniir
026 P 24.01.2021 Runso Masinakaubandus BC Elva #edasi lükatud Põhiturniir
027 P 24.01.2021 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Tevo Ehituskaup #edasi lükatud Põhiturniir
028 P 24.01.2021 YliCool Kambja vald #edasi lükatud Põhiturniir
021 P 10.01.2021 Kambja vald Runso Masinakaubandus #edasi lükatud Põhiturniir
022 P 10.01.2021 BC Elva Aiakoda #edasi lükatud Põhiturniir
023 P 10.01.2021 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp YliCool #edasi lükatud Põhiturniir
024 P 10.01.2021 Tevo Ehituskaup Nõo Lihavürst #edasi lükatud Põhiturniir
017 P 13.12.2020 11:00 BC Karl Infra 44:48 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
018 P 13.12.2020 13:00 Aiakoda 61:68 Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Põhiturniir
019 P 13.12.2020 15:00 BC Elva 108:44 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Põhiturniir
020 P 13.12.2020 17:00 Tevo Ehituskaup 64:68 YliCool Elva Spordihoone Põhiturniir
011 L 05.12.2020 18:30 BC Karl Infra 84:45 Aiakoda Elva Spordihoone Põhiturniir
013 P 22.11.2020 11:00 Aiakoda 38:107 Kambja vald Elva Spordihoone Põhiturniir
014 P 22.11.2020 13:00 Runso Masinakaubandus 69:72 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Põhiturniir
015 P 22.11.2020 15:00 Nõo Lihavürst 59:71 YliCool Elva Spordihoone Põhiturniir
016 P 22.11.2020 17:00 BC Karl Infra 62:66 Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Põhiturniir
009 P 08.11.2020 11:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp 47:93 Kambja vald Elva Spordihoone Põhiturniir
010 P 08.11.2020 13:00 Nõo Lihavürst 47:75 BC Elva Elva Spordihoone Põhiturniir
012 P 08.11.2020 17:00 Runso Masinakaubandus 29:62 Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Põhiturniir
005 P 25.10.2020 11:00 BC Elva 85:69 BC Karl Infra Elva Spordihoone Põhiturniir
006 P 25.10.2020 13:00 Kambja vald 76:61 Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Põhiturniir
007 P 25.10.2020 15:00 YliCool 61:49 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
008 P 25.10.2020 17:00 Tevo Ehituskaup 64:52 Aiakoda Elva Spordihoone Põhiturniir
001 P 11.10.2020 11:00 Kambja vald 71:53 BC Elva Elva Spordihoone Põhiturniir
002 P 11.10.2020 13:00 YliCool 75:58 BC Karl Infra Elva Spordihoone Põhiturniir
003 P 11.10.2020 15:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp 58:61 Aiakoda Elva Spordihoone Põhiturniir
004 P 11.10.2020 17:00 Nõo Lihavürst 71:58 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 19. juuni
Gregor Arbet (38)
Toomas Kandimaa (46)
Ranno Konks (38)
Margit Konno (54)
Homme, 20. juuni
Siim Hiie (33)
Marek Põder (42)
Sulge

Ülekanded