ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
012 P 31.01.2021 Enteh Energia Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
013 P 31.01.2021 Energia Tööriistamarket/Lüganuse Narva, Energia SK Põhiturniir
014 P 31.01.2021 BC Narva KK Hito/Elvarem Narva, Energia SK Põhiturniir
016 P 31.01.2021 Jõhvi Kossutiim Energia Jõhvi Spordihall Põhiturniir
017 P 31.01.2021 KK Hito/Elvarem Sillamäe gümnaasium Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
018 P 31.01.2021 BC Narva Enteh Narva, Energia SK Põhiturniir
019 P 31.01.2021 Sillamäe gümnaasium Enteh Sillamäe spordihoone Põhiturniir
020 P 31.01.2021 KK Hito/Elvarem Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
021 P 31.01.2021 BC Narva Jõhvi Kossutiim Narva, Energia SK Põhiturniir
015 L 28.11.2020 12:30 Sillamäe gümnaasium 80:67 BC Narva Sillamäe spordihoone Põhiturniir
011 R 20.11.2020 19:30 Tööriistamarket/Lüganuse 79:67 Sillamäe gümnaasium Maidla Kooli sph Põhiturniir
010 R 13.11.2020 20:00 KK Hito/Elvarem 70:91 Jõhvi Kossutiim Jõhvi Spordihall Põhiturniir
008 P 08.11.2020 13:30 Jõhvi Kossutiim 81:68 Tööriistamarket/Lüganuse Jõhvi Spordihall Põhiturniir
009 P 08.11.2020 14:30 Enteh 84:75 KK Hito/Elvarem Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
007 P 01.11.2020 14:00 Energia 63:66 Sillamäe gümnaasium Narva, Energia SK Põhiturniir
005 P 25.10.2020 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse 120:81 BC Narva Maidla Kooli sph Põhiturniir
006 P 25.10.2020 14:00 KK Hito/Elvarem 69:42 Energia Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
004 L 24.10.2020 17:30 Enteh 70:62 Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Põhiturniir
001 P 18.10.2020 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse 65:74 Enteh Maidla Kooli sph Põhiturniir
002 P 18.10.2020 17:00 BC Narva 105:74 Energia Narva, Energia SK Põhiturniir
003 P 18.10.2020 18:00 Jõhvi Kossutiim 67:47 Sillamäe gümnaasium Jõhvi Spordihall Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 20. juuni
Siim Hiie (33)
Marek Põder (42)
Homme, 21. juuni
Rain Koort (26)
Ivar Kundla (49)
Jaak Laanemets (55)
Marit Maaring (30)
Joosep Toome (36)
Sulge

Ülekanded