ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
052 L 05.03.2022 10:30 Rapla Korvpallikool Rae Spordikool/Kiili SK II Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
173 L 05.03.2022 11:00 Nõo Tartu Ülikooli KK 2007 Nõo Spordihoone PU16-klassi EMV
176 L 05.03.2022 11:00 KK HITO/BC Karjamaa Rakvere Spordikool/Tarvas II Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
032 L 05.03.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu Ülikooli KK 2006 Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
125 L 05.03.2022 12:00 Rae Spordikool Rapla/Kohila Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
138 L 05.03.2022 12:00 KK Pärnu Rae Spordikool/Kiili SK Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
146 L 05.03.2022 12:00 KK Viimsi U16 Valge Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
043 L 05.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool Audentese SK Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
107 L 05.03.2022 12:15 Tartu Ülikool/PK Oliver TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
053 L 05.03.2022 12:30 Kohila SK KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
177 L 05.03.2022 12:45 Kadrina Karud/Tapa SK SPORTKUNDA/Tarvas Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
139 L 05.03.2022 13:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Keila Korvpallikool II Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
007 L 05.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas I Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
147 L 05.03.2022 14:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Tartu Ülikooli KK Kotkad Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
167 L 05.03.2022 14:45 SK Nord/Cramo 1 Audentese SK Nord Cramo sph (väike väljak) PU16-klassi EMV
178 L 05.03.2022 15:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II Kadrina Karud/Tapa SK Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
054 L 05.03.2022 15:30 Rae Spordikool/Kiili SK II Kohila SK Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
023 L 05.03.2022 15:45 KK Viimsi U13 Must TalTech BS/Altius Forus Spordikeskus Viimsi PU13-klassi EMV
179 L 05.03.2022 16:45 SPORTKUNDA/Tarvas KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
140 L 05.03.2022 17:00 Rae Spordikool/Kiili SK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
161 L 05.03.2022 17:00 BK Liepaja Pärnu Sadam Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
162 L 05.03.2022 17:00 VALMIERA GLASS VIA Rakvere Tarvas Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
163 L 05.03.2022 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits TalTech/OPTIBET Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
148 L 05.03.2022 17:30 Tartu Ülikooli KK Kotkad KK Viimsi U16 Valge Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
055 L 05.03.2022 17:30 KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
141 L 05.03.2022 18:45 Keila Korvpallikool II KK Pärnu Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
117 P 06.03.2022 10:15 Rae Spordikool/Kiili SK Saku KK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
076 P 06.03.2022 11:00 SK Haapsalu KK Pärnu Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
006 P 06.03.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
098 P 06.03.2022 12:00 Rapla Korvpallikool TalTech BS/Fenster/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
100 P 06.03.2022 12:00 Rae Spordikool/Kose SK KK HITO/BC Karjamaa Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
110 P 06.03.2022 12:00 Paide KK7 SK Nord/Cramo 2008 Paide Hillar Hanssoo põhikool PU14-klassi EMV
007 P 06.03.2022 12:00 Tartu Ülikool/PK Oliver TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
077 P 06.03.2022 12:45 Audentese SK Keila/Saue Korvpallikool Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
078 P 06.03.2022 13:30 KK Viimsi Rakvere Spordikool/Tarvas I Forus Spordikeskus Viimsi PU18-klassi EMV
101 P 06.03.2022 13:45 Audentese SK II Reinar Halliku Korvpallikool Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
023 P 06.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
021 P 06.03.2022 14:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus KK Viimsi U14 Must Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
078 P 06.03.2022 15:00 KK Pärnu Audentese SK Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
029 P 06.03.2022 16:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
079 P 06.03.2022 16:45 Keila/Saue Korvpallikool SK Haapsalu Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
102 P 06.03.2022 17:00 KK HITO/BC Karjamaa Audentese SK II Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
164 P 06.03.2022 17:00 Latvijas Universitate Tallinna Kalev Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
165 P 06.03.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland AVIS UTILITAS RAPLA Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
103 P 06.03.2022 18:45 Reinar Halliku Korvpallikool Rae Spordikool/Kose SK Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
015 E 07.03.2022 Astana BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
166 K 09.03.2022 BC Kalev/Cramo VALMIERA GLASS VIA Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
167 K 09.03.2022 Tartu Ülikool Maks & Moorits BK Liepaja Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
109 N 10.03.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
096 N 10.03.2022 18:15 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded