ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
062 P 13.02.2022 14:45 KK Viimsi U14 Valge/Kesklinna KK U14 Rakvere Spordikool/Tarvas Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
162 P 13.02.2022 14:45 TalTech BS/Tabasalu PK TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM PU14-klassi EMV
032 P 13.02.2022 15:00 Tartu Ülikooli KK/Hundid Keila/Rapla KK Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
062 P 13.02.2022 15:30 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK SK Nord Aid/Cramo Tallinn, TLÜ pms. PU18-klassi EMV
040 P 13.02.2022 15:30 Vilnius Kibirkštis - MRU TalTech/NORDAID Vilnius Naiste Balti Liiga
063 P 13.02.2022 16:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 Väike-Maarja/Tarvas Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
083 P 13.02.2022 16:30 Tartu Kalevi Palliklubi Rae Spordikool/Kose SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
095 P 13.02.2022 16:30 Sillamäe SK Jõgeva Valla Spordikool Kuremaa ujula spordihoone PU14-klassi EMV
163 P 13.02.2022 16:30 TalTech BS/Haabersti SK SK Nord/Cramo Tallinn, Kristiine PMM PU14-klassi EMV
054 P 13.02.2022 17:00 Audentese Spordiklubi TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
144 P 13.02.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland VALMIERA GLASS VIA Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
146 P 13.02.2022 17:00 Latvijas Universitate AVIS UTILITAS RAPLA Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
084 P 13.02.2022 18:00 Tartu Ülikooli KK/Metec Audentese SK II Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
011 E 14.02.2022 18:30 Mooste Sumros Grupp 45+ Põhja-Sakala 45+ Kõrveküla Meesseeniorite mv al M45
148 K 16.02.2022 18:30 BK Liepaja BK Ventspils Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
147 K 16.02.2022 19:00 BC Kalev/Cramo VEF RIGA Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
149 K 16.02.2022 19:00 BK Ogre Pärnu Sadam Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 N 17.02.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu Ülikool/Eviko Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
101 R 18.02.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo TSA Kalev Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
099 R 18.02.2022 18:45 G4S Noorteliiga TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
087 R 18.02.2022 19:00 Rae Koss/Rae Spordikool Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone Saku II liiga
088 R 18.02.2022 19:00 Jõgeva VSK Rapla Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
041 R 18.02.2022 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Tarvas Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
102 R 18.02.2022 19:15 TERE Kadrina Karud Tartu Kalev/Estiko Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
098 R 18.02.2022 19:20 Keila Korvpallikool Paide Viking Window Keila Tervisekeskus Saku I liiga
100 R 18.02.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
038 R 18.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi Jõhvi Spordihall Saku II liiga
037 L 19.02.2022 TSA Kalev Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
038 L 19.02.2022 TalTech BS/Altius PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
039 L 19.02.2022 TalTech BS/Altius Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
040 L 19.02.2022 TSA Kalev PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
153 L 19.02.2022 AVIS UTILITAS RAPLA BK Ogre Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
012 L 19.02.2022 11:00 TalTech BS/Altius TalTech BS/RIM Play Arena PU13-klassi EMV
071 L 19.02.2022 11:00 Rae Spordikool/Kiili SK Tartu Ülikool/PK Oliver Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
041 L 19.02.2022 11:00 Tartu Ülikooli KK/Hundid Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph (punane saal) TMini-klassi EMV
074 L 19.02.2022 11:00 Nõo BC Elva Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
034 L 19.02.2022 11:30 Tartu Ülikooli KK II Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
031 L 19.02.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
091 L 19.02.2022 12:00 Audentese SK Tartu Ülikooli KK 2006 Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
042 L 19.02.2022 12:15 Tartu Kalev BC STAR/Westholm Tartu, TÜ sph (punane saal) TMini-klassi EMV
124 L 19.02.2022 12:45 Rae Spordikool Rakvere Spordikool/Tarvas I Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
041 L 19.02.2022 13:00 TalTech/NORDAID Klaipeda Neptunas Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
075 L 19.02.2022 13:00 BC Estiko/Septicum BC Karl Infra Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
043 L 19.02.2022 13:45 Tartu Kalev Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph (punane saal) TMini-klassi EMV
086 L 19.02.2022 14:00 Audentese SK KK Viimsi U13 Must Tallinn, Audentes (väike saal) PU13-klassi EMV
024 L 19.02.2022 14:00 Enteh Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve SK sph Ida regiooni rahvaliiga
166 L 19.02.2022 14:45 SK Nord/Cramo 1 Rapla/Kohila Nord Cramo sph (väike väljak) PU16-klassi EMV
044 L 19.02.2022 15:00 Tartu Ülikooli KK/Hundid BC STAR/Westholm Tartu, TÜ sph (punane saal) TMini-klassi EMV
076 L 19.02.2022 15:00 Runso Masinakaubandus KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
020 L 19.02.2022 16:00 Tallinna Ülikool Klaipeda International University LCC Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded