ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
158 L 12.02.2022 14:30 KK HITO/BC Karjamaa Kadrina Karud/Tapa SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
022 L 12.02.2022 14:30 KK Viimsi U13 Must SK Nord/Cramo 1 Forus Spordikeskus Viimsi PU13-klassi EMV
069 L 12.02.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Rapla Korvpallikool Kristiine spordimaja TU16-klassi EMV
038 L 12.02.2022 15:30 Rapla Korvpallikool Saku KK Tallinna Järveotsa Gümn PU13-klassi EMV
040 L 12.02.2022 15:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Saku KK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
171 L 12.02.2022 16:00 Nõo TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
067 L 12.02.2022 16:00 Audentese Spordiklubi Tartu Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
068 L 12.02.2022 16:00 TalTech BS/Altius SK Nord Aid/Cramo Play Arena TU16-klassi EMV
144 L 12.02.2022 16:15 SPORTKUNDA/Tarvas Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
039 L 12.02.2022 16:30 Kaunas Aistes - LSMU TalTech/NORDAID Kaunas Naiste Balti Liiga
143 L 12.02.2022 17:00 Tallinna Kalev BK Ogre Nord Cramo Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
039 L 12.02.2022 17:15 Kohila SK TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU13-klassi EMV
041 L 12.02.2022 17:30 KK Viimsi U16 Must Orissaare Sport Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
172 L 12.02.2022 17:45 Tartu Ülikooli KK 2007 SK Nord Aid/Cramo 2007 Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
145 L 12.02.2022 18:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi U16 Valge Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
159 L 12.02.2022 18:00 Kadrina Karud/Tapa SK Tartu Ülikooli KK Kotkad Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
142 L 12.02.2022 19:00 BK Liepaja Tartu Ülikool Maks & Moorits Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
033 P 13.02.2022 TalTech BS/Altius BC STAR/Westholm TMini-klassi EMV
034 P 13.02.2022 TSA Kalev Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
035 P 13.02.2022 TSA Kalev BC STAR/Westholm TMini-klassi EMV
036 P 13.02.2022 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
145 P 13.02.2022 BK Ventspils Tartu Ülikool Maks & Moorits Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
045 P 13.02.2022 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
046 P 13.02.2022 IBIS Tallinn/Hausers KK Viimsi Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
047 P 13.02.2022 Alexela/Mediq Eesti A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
048 P 13.02.2022 TalTech BS/TSK/FENSTER Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
012 P 13.02.2022 11:00 KK Viimsi U14 Must Saku KK Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
060 P 13.02.2022 11:00 Väike-Maarja/Tarvas KK Viimsi U14 Valge/Kesklinna KK U14 Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
029 P 13.02.2022 11:00 Keila/Rapla KK Tartu Kalev Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
080 P 13.02.2022 11:00 Ehton/Föönix BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
081 P 13.02.2022 11:00 Haabersti SK KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
082 P 13.02.2022 11:00 Sleepit/Retlar Eelviimased/Fit360.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
160 P 13.02.2022 11:15 SK Nord/Cramo TalTech BS/Tabasalu PK Tallinn, Kristiine PMM PU14-klassi EMV
013 P 13.02.2022 12:00 Permi Parma BC Kalev/Cramo Perm, RUS VTB Ühisliiga
047 P 13.02.2022 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas I TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
081 P 13.02.2022 12:00 Audentese SK II Tartu Kalevi Palliklubi Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
137 P 13.02.2022 12:00 KK Pärnu BC Kalev/Saaremaa Spordikool Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
093 P 13.02.2022 12:00 Jõgeva Valla Spordikool Rae Spordikool/Kiili SK II Kuremaa ujula spordihoone PU14-klassi EMV
114 P 13.02.2022 12:00 Rae Spordikool/Kiili SK Paide KK7 Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
030 P 13.02.2022 12:15 PÄRNU SPORDIKOOL Tartu Ülikooli KK/Hundid Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
061 P 13.02.2022 12:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
078 P 13.02.2022 12:30 West Tallinn Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
161 P 13.02.2022 13:00 TalTech BS/RIM TalTech BS/Haabersti SK Tallinn, Kristiine PMM PU14-klassi EMV
076 P 13.02.2022 13:30 KK Viimsi Keila Korvpallikool Forus Spordikeskus Viimsi PU18-klassi EMV
082 P 13.02.2022 13:30 Rae Spordikool/Kose SK Tartu Ülikooli KK/Metec Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
031 P 13.02.2022 13:45 Tartu Kalev PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
058 P 13.02.2022 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II TalTech BS/RIM Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
097 P 13.02.2022 14:00 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Eviko Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
028 P 13.02.2022 14:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Tartu Ülikool/KVL Ehitus Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
094 P 13.02.2022 14:15 Rae Spordikool/Kiili SK II Sillamäe SK Kuremaa ujula spordihoone PU14-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded