ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
082 P 06.02.2022 16:00 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo 2010 Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
415 P 06.02.2022 16:00 BC STAR/Westholm SK Nord/Cramo Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
165 P 06.02.2022 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Must Forus spk Viimsi (väike väljak) PMini-klassi EMV
047 P 06.02.2022 16:45 SK Haapsalu Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
055 P 06.02.2022 17:00 TSA Kalev Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi EMV
136 P 06.02.2022 17:00 VALMIERA GLASS VIA TalTech/OPTIBET Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
083 P 06.02.2022 17:15 Rae Spordikool/Kiili SK Audentese SK Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
414 P 06.02.2022 17:30 Rapla Korvpallikool TSA Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
169 P 06.02.2022 19:45 Eurofasteners Raadius Arhitektid Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
009 E 07.02.2022 18:30 Parim enne 50+ KK Pärnu Nord Cramo sph (väike väljak) Meesseeniorite mv al M50
003 E 07.02.2022 20:00 Juurviljapõrgu 35+ Sportland 35+ Keila Kooli võimla Meesseeniorite mv al M35
012 E 07.02.2022 20:00 BC Kalev/Cramo Peterburi Zenit Tallinn, Kalevi Spordihall VTB Ühisliiga
031 T 08.02.2022 18:30 A4 Haldus IBIS Tallinn/Hausers Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
081 K 09.02.2022 Keila Korvpallikool II KK Viimsi Saku II liiga
100 K 09.02.2022 19:00 VALMIERA GLASS VIA AVIS UTILITAS RAPLA Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
105 K 09.02.2022 19:00 Rakvere Tarvas KK Viimsi/Sportland Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
137 K 09.02.2022 19:00 Pärnu Sadam BK Ventspils Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
138 K 09.02.2022 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Latvijas Universitate Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
010 K 09.02.2022 20:00 KK Ribi 45+ Põhja-Sakala 45+ Turu tn spordihoone Meesseeniorite mv al M45
091 N 10.02.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
094 N 10.02.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH SK Nord Aid/Cramo Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
012 N 10.02.2022 18:30 Setu Sauna Selts 45+ Tööriistamarket 45+ Laagri Spordihoone Meesseeniorite mv al M45
003 N 10.02.2022 19:00 Sportland 40+ BC Tondi 40+ Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M40
092 N 10.02.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
082 R 11.02.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Haapsalu Jüri Spordihoone Saku II liiga
096 R 11.02.2022 19:00 TSA Kalev Tartu Kalev/Estiko Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
140 R 11.02.2022 19:00 Rakvere Tarvas VEF RIGA Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
083 R 11.02.2022 19:30 BC Viljandi vald/Eesti Maavara KK ASKUS Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
084 R 11.02.2022 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
095 R 11.02.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus TERE Kadrina Karud Jüri Spordihoone Saku I liiga
085 R 11.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Jõgeva VSK Jõhvi Spordihall Saku II liiga
093 R 11.02.2022 20:15 Paide Viking Window Eesti Maaülikool/Skarcon Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
141 L 12.02.2022 TalTech/OPTIBET VEF RIGA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
036 L 12.02.2022 10:30 TalTech BS/Haabersti SK Rapla Korvpallikool Tallinna Järveotsa Gümn PU13-klassi EMV
012 L 12.02.2022 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas I Tartu Ülikooli KK 2006 Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
038 L 12.02.2022 11:00 Orissaare Sport Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
142 L 12.02.2022 11:00 KK Viimsi U16 Valge SPORTKUNDA/Tarvas Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
169 L 12.02.2022 11:30 SK Nord Aid/Cramo 2007 Nõo Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
090 L 12.02.2022 12:00 Audentese SK Rapla/Kohila Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
123 L 12.02.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool Rae Spordikool Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
157 L 12.02.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK Kotkad KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
041 L 12.02.2022 12:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/Altius Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
070 L 12.02.2022 12:00 TalTech BS/RIM Rae Spordikool/Kiili SK Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
037 L 12.02.2022 12:15 Saku KK Kohila SK Tallinna Järveotsa Gümn PU13-klassi EMV
039 L 12.02.2022 12:45 Saku KK KK Viimsi U16 Must Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
143 L 12.02.2022 12:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Rakvere Spordikool/Tarvas II Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
077 L 12.02.2022 12:45 Rae Spordikool/Kiili SK II KK HITO/BC Karjamaa Järveküla kool PU13-klassi EMV
170 L 12.02.2022 13:15 TalTech BS/Haabersti SK Tartu Ülikooli KK 2007 Tallinna Pääsküla Kool PU16-klassi EMV
005 L 12.02.2022 14:00 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 Keila Kooli võimla PU16-klassi EMV
085 L 12.02.2022 14:00 Audentese SK Tartu Ülikool/PK Oliver Tallinn, Audentes (väike saal) PU13-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded