ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
045 L 19.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool Rae Spordikool/Kiili SK Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
150 L 19.03.2022 12:45 KK Viimsi U16 Valge Kadrina Karud/Tapa SK Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
061 L 19.03.2022 13:00 Rapla/Kohila Rakvere Spordikool/Tarvas I Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
077 L 19.03.2022 13:30 SPORTKUNDA/Tarvas Tartu Ülikooli KK Kotkad Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
117 L 19.03.2022 13:30 TalTech BS/NEWOX KK Pärnu Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
132 L 19.03.2022 13:45 Rae Spordikool/Kiili SK Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
008 L 19.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli KK 2006 Keila Kooli võimla PU16-klassi EMV
024 L 19.03.2022 14:30 KK Viimsi U13 Must Tartu Ülikool/PK Oliver Forus Spordikeskus Viimsi PU13-klassi EMV
118 L 19.03.2022 15:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
078 L 19.03.2022 16:00 Tartu Ülikooli KK Kotkad Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
151 L 19.03.2022 16:15 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U16 Valge Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
119 L 19.03.2022 17:00 KK Pärnu TalTech BS/RIM Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
179 L 19.03.2022 17:00 BC Kalev/Cramo BK Ogre Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
180 L 19.03.2022 17:00 BK Liepaja Tallinna Kalev Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
152 L 19.03.2022 18:00 Kadrina Karud/Tapa SK Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
017 P 20.03.2022 Avtodor BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
080 P 20.03.2022 12:00 Tartu Kalevi Palliklubi SK Haapsalu Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
056 P 20.03.2022 12:00 Rapla Korvpallikool TSA Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
035 P 20.03.2022 13:00 TalTech BS/Altius SK Nord/Cramo 2008 Play Arena PU14-klassi EMV
079 P 20.03.2022 13:30 KK Viimsi TalTech BS/Fenster/TSK Forus Spordikeskus Viimsi PU18-klassi EMV
081 P 20.03.2022 13:45 Nõo Audentese SK Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
099 P 20.03.2022 14:00 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
032 P 20.03.2022 14:45 SK Nord Aid/Cramo Rakvere Spordikool/Tarvas I Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
082 P 20.03.2022 16:00 SK Haapsalu Nõo Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
007 P 20.03.2022 17:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
057 P 20.03.2022 17:00 Audentese Spordiklubi Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
182 P 20.03.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland Pärnu Sadam Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
083 P 20.03.2022 17:45 Audentese SK Tartu Kalevi Palliklubi Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
121 N 24.03.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TSA Kalev Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
125 N 24.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
122 R 25.03.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu Kalev/Estiko Jüri Spordihoone Saku I liiga
106 R 25.03.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Rapla Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
123 R 25.03.2022 19:15 TERE Kadrina Karud TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
126 R 25.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool G4S Noorteliiga Keila Tervisekeskus Saku I liiga
124 R 25.03.2022 20:15 Paide Viking Window SK Nord Aid/Cramo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
108 L 26.03.2022 10:30 Rae Spordikool/Kiili SK II Paide KK7 Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
077 L 26.03.2022 11:00 Rapla Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
109 L 26.03.2022 11:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Tartu Ülikooli KK/Pantrid Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
078 L 26.03.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
028 L 26.03.2022 12:30 Sillamäe SK KK HITO/BC Karjamaa Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
110 L 26.03.2022 13:00 KK Viimsi U11 Must/Estover Tartu Ülikooli KK/Puumad Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
109 L 26.03.2022 14:00 Haapsalu KK HITO/BC Karjamaa Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
110 L 26.03.2022 14:00 KK ASKUS Keila Korvpallikool II Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
030 L 26.03.2022 14:00 Enteh Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve SK sph Ida regiooni rahvaliiga
031 L 26.03.2022 14:00 Jõhvi Kossutiim BK Narva Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
111 L 26.03.2022 14:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Paide KK7 Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
076 L 26.03.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Audentese Spordiklubi Kristiine spordimaja TU16-klassi EMV
112 L 26.03.2022 15:30 Rae Spordikool/Kiili SK II Tartu Ülikooli KK/Puumad Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
113 L 26.03.2022 16:45 KK Viimsi U11 Must/Estover Tartu Ülikooli KK/Pantrid Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
114 P 27.03.2022 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK II Tartu Ülikooli KK/Pantrid Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded