ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
084 P 13.03.2022 12:00 TalTech BS/Haabersti SK Orissaare Sport Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
122 P 13.03.2022 12:00 Rae Spordikool/Kiili SK II Väike-Maarja/Tarvas Kindluse spordihoone PU14-klassi EMV
091 P 13.03.2022 12:45 Tartu Kalevi Palliklubi TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
037 P 13.03.2022 13:00 TalTech BS/Altius Tartu Ülikool/KVL Ehitus Play Arena PU14-klassi EMV
085 P 13.03.2022 13:45 TalTech BS/Tabasalu PK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
007 P 13.03.2022 14:00 Saku KK Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
123 P 13.03.2022 14:15 Väike-Maarja/Tarvas Rakvere Spordikool/Tarvas Kindluse spordihoone PU14-klassi EMV
087 P 13.03.2022 14:30 BC STAR Rae Spordikool/Kose SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
031 P 13.03.2022 14:45 SK Nord Aid/Cramo KK Viimsi Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
037 P 13.03.2022 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK Tartu Ülikooli KK/Eviko Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
092 P 13.03.2022 15:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
014 P 13.03.2022 15:00 KK Viimsi U14 Must Paide KK7 Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
064 P 13.03.2022 15:30 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. PU18-klassi EMV
086 P 13.03.2022 16:00 Orissaare Sport TalTech BS/Tabasalu PK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
124 P 13.03.2022 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Rae Spordikool/Kiili SK II Kindluse spordihoone PU14-klassi EMV
093 P 13.03.2022 16:45 TalTech BS/RIM Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
087 P 13.03.2022 17:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
049 T 15.03.2022 19:00 BK Ventspils BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
102 K 16.03.2022 Keila Korvpallikool II BC Viljandi vald/Eesti Maavara Saku II liiga
028 K 16.03.2022 18:30 Latvijas Universitate Pärnu Sadam Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
116 K 16.03.2022 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA VEF RIGA Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
176 K 16.03.2022 19:00 BK Ogre VALMIERA GLASS VIA Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
118 N 17.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko TERE Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
101 N 17.03.2022 19:30 KK Viimsi Haapsalu Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
103 R 18.03.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone Saku II liiga
119 R 18.03.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
116 R 18.03.2022 19:00 TSA Kalev TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
104 R 18.03.2022 19:00 Jõgeva VSK KK ASKUS Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
177 R 18.03.2022 19:00 BK Ventspils Tallinna Kalev Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
117 R 18.03.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone Saku I liiga
115 R 18.03.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Jüri Spordihoone Saku I liiga
120 R 18.03.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
045 L 19.03.2022 Audentese Spordiklubi PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
046 L 19.03.2022 BC STAR/Westholm Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
047 L 19.03.2022 BC STAR/Westholm PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
048 L 19.03.2022 Audentese Spordiklubi Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
049 L 19.03.2022 Tartu Kalev TSA Kalev TMini-klassi EMV
050 L 19.03.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid TalTech BS/Altius TMini-klassi EMV
051 L 19.03.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid TSA Kalev TMini-klassi EMV
052 L 19.03.2022 Tartu Kalev TalTech BS/Altius TMini-klassi EMV
178 L 19.03.2022 VEF RIGA Tartu Ülikool Maks & Moorits Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
181 L 19.03.2022 AVIS UTILITAS RAPLA Latvijas Universitate Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
027 L 19.03.2022 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Kossutiim Ida regiooni rahvaliiga
076 L 19.03.2022 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II SPORTKUNDA/Tarvas Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
149 L 19.03.2022 11:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 KK HITO/BC Karjamaa Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
014 L 19.03.2022 11:00 TalTech BS/Altius Audentese SK Play Arena PU13-klassi EMV
033 L 19.03.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
116 L 19.03.2022 12:00 TalTech BS/RIM BC Kalev/Saaremaa Spordikool Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
126 L 19.03.2022 12:00 Rae Spordikool Audentese SK Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded