ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
164 T 01.02.2022 20:30 Play Arena/Altius II Raadius Arhitektid Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
128 K 02.02.2022 19:00 BC Kalev/Cramo BK Liepaja Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
129 K 02.02.2022 19:00 Pärnu Sadam Latvijas Universitate Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
130 K 02.02.2022 19:00 TalTech/OPTIBET BK Ventspils Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
094 K 02.02.2022 19:30 Rehpol/Palliklubi Swedbank Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
085 N 03.02.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium G4S Noorteliiga Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
089 N 03.02.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu Kalev/Estiko Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
078 N 03.02.2022 18:40 Swedbank Ehton/Föönix Nord Cramo sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
073 N 03.02.2022 19:15 Kontsertlavad.ee Keila KK/JP Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
090 N 03.02.2022 19:15 Kose Morsad Estonian Business School Kose Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
076 N 03.02.2022 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Keila Korvpallikool II Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
108 N 03.02.2022 19:30 VEF RIGA Rakvere Tarvas Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
022 N 03.02.2022 20:00 Genius Sports Nordauto Nord Cramo sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
077 R 04.02.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool BC Viljandi vald/Eesti Maavara Jüri Spordihoone Saku II liiga
087 R 04.02.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tartu Ülikool/Eviko Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
079 R 04.02.2022 19:00 Jõgeva VSK KK Viimsi Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
068 R 04.02.2022 19:00 Pärnu Sadam BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
132 R 04.02.2022 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinna Kalev Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 R 04.02.2022 19:15 TERE Kadrina Karud Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
024 R 04.02.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus TSA Kalev Jüri Spordihoone Saku I liiga
086 R 04.02.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
166 L 05.02.2022 10:00 KK Pärnu Viljandi SK/KK QUERCUS Pärnu Spordihall PMini-klassi EMV
027 L 05.02.2022 10:30 Tartu Kalev Tartu Ülikooli KK/Hundid Turu tn spordihoone TMini-klassi EMV
081 L 05.02.2022 10:45 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KK Viimsi U13 Valge Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
046 L 05.02.2022 11:00 Saku KK Saue Korvpallikool Saku valla spordikeskus PMikro-klassi mv
055 L 05.02.2022 11:00 Keila Korvpallikool Lääne-Harju Korvpallikool Keila Tervisekeskus PMikro-klassi mv
058 L 05.02.2022 11:00 Paide/Türi KK7 KK HITO/BC Karjamaa Türi Spordihoone PMikro-klassi mv
059 L 05.02.2022 11:00 TSA Kalev Tartu Kalevi Palliklubi Türi Spordihoone PMikro-klassi mv
156 L 05.02.2022 11:00 TalTech BS/Haabersti SK Viru-Nigula Hundid Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
058 L 05.02.2022 11:00 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
070 L 05.02.2022 11:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp BC Estiko/Septicum Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
047 L 05.02.2022 12:00 Saue Korvpallikool TalTech BS/Altius Saku valla spordikeskus PMikro-klassi mv
056 L 05.02.2022 12:00 Lääne-Harju Korvpallikool GAG Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus PMikro-klassi mv
060 L 05.02.2022 12:00 Tartu Kalevi Palliklubi KK HITO/BC Karjamaa Türi Spordihoone PMikro-klassi mv
061 L 05.02.2022 12:00 TSA Kalev Paide/Türi KK7 Türi Spordihoone PMikro-klassi mv
029 L 05.02.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool Audentese SK Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
069 L 05.02.2022 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Rae Spordikool/Kiili SK II Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
070 L 05.02.2022 12:00 Parksepa SK/Võru Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
167 L 05.02.2022 12:00 Viljandi SK/KK QUERCUS Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall PMini-klassi EMV
080 L 05.02.2022 12:15 KK ASKUS TalTech BS/RIM II Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
157 L 05.02.2022 12:15 TalTech BS/RIM KK HITO/BC Karjamaa Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
048 L 05.02.2022 13:00 TalTech BS/Altius Saku KK Saku valla spordikeskus PMikro-klassi mv
057 L 05.02.2022 13:00 GAG Korvpalliklubi Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PMikro-klassi mv
062 L 05.02.2022 13:00 Paide/Türi KK7 Tartu Kalevi Palliklubi Türi Spordihoone PMikro-klassi mv
063 L 05.02.2022 13:00 KK HITO/BC Karjamaa TSA Kalev Türi Spordihoone PMikro-klassi mv
071 L 05.02.2022 13:00 BC Elva Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
071 L 05.02.2022 13:15 Tartu valla Spordiklubi KK Viimsi U11 Must/Estover Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
072 L 05.02.2022 13:15 Parksepa SK/Võru Rae Spordikool/Kiili SK II Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
127 L 05.02.2022 13:30 SK Nord/Cramo 1 Tartu Ülikooli KK 2006 Nord Cramo sph (väike väljak) PU16-klassi EMV
158 L 05.02.2022 13:30 TalTech BS/Vivasport Viru-Nigula Hundid Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded