ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
041 K 08.12.2021 18:15 Rapla Korvpallikool G4S Noorteliiga Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste I Liiga
208 K 08.12.2021 18:15 TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere Tarvas I Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi karikas
069 K 08.12.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits AVIS UTILITAS RAPLA Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
057 K 08.12.2021 19:30 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH TERE Kadrina Karud Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
135 K 08.12.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS Exmet Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
136 K 08.12.2021 19:30 Tabasalu Wildix/Esecom Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
052 K 08.12.2021 19:40 Keila Korvpallikool II KK ASKUS Keila Kooli võimla Saku II liiga
134 K 08.12.2021 20:00 Raadius Arhitektid SkyMobile Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
132 K 08.12.2021 20:30 BC Connection Puhhid Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
009 K 08.12.2021 20:40 BC Torm A4 Haldus Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
051 N 09.12.2021 18:15 Rapla Korvpallikool BC Viljandi vald/Eesti Maavara Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
002 N 09.12.2021 18:30 Setu Sauna Selts 45+ Põhja-Sakala 45+ Laagri Spordihoone Meesseeniorite mv al M45
053 N 09.12.2021 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Jõgeva VSK Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
003 N 09.12.2021 19:30 Mooste Sumros Grupp 45+ Tööriistamarket 45+ Kõrveküla Meesseeniorite mv al M45
203 R 10.12.2021 17:30 Audentese Spordiklubi/TSK PÄRNU SPORDIKOOL Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi karikas
137 R 10.12.2021 17:30 TalTech BS/SK Rim Kiili Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
058 R 10.12.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Paide Viking Window Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
059 R 10.12.2021 18:45 G4S Noorteliiga Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Saku I liiga
055 R 10.12.2021 19:00 TSA Kalev Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
071 R 10.12.2021 19:00 Rakvere Tarvas VALMIERA GLASS VIA Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 R 10.12.2021 19:20 Põhja-Sakala 60+ Simuna Ivax 60+ Sürgavere spordihoone Meesseeniorite mv al M60
056 R 10.12.2021 19:30 Tartu Kalev/Estiko Rae Koss/Hansaviimistlus Turu tn spordihoone Saku I liiga
070 R 10.12.2021 19:30 VEF RIGA TalTech/OPTIBET Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
060 R 10.12.2021 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Ülikool/Eviko Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
054 R 10.12.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Haapsalu Jõhvi Spordihall Saku II liiga
213 R 10.12.2021 20:15 TalTech BS/Altius Keila/Saue Korvpallikool Play Arena PU14-klassi karikas
067 L 11.12.2021 Rae Spordikool/Kiili SK Audentese SK #edasi lükatud PU13-klassi EMV
021 L 11.12.2021 TSA Kalev Tartu Kalev TMini-klassi EMV
022 L 11.12.2021 TalTech BS/Altius Tartu Ülikooli KK/Hundid TMini-klassi EMV
023 L 11.12.2021 TalTech BS/Altius Tartu Kalev TMini-klassi EMV
024 L 11.12.2021 TSA Kalev Tartu Ülikooli KK/Hundid TMini-klassi EMV
128 L 11.12.2021 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK KK Pärnu Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
099 L 11.12.2021 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK Rapla Korvpallikool Kindluse spordihoone PMini-klassi EMV
141 L 11.12.2021 10:00 TalTech BS/Haabersti SK TalTech BS/Altius Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
153 L 11.12.2021 10:30 TalTech BS/RIM TalTech BS/NEWOX Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
097 L 11.12.2021 10:30 SK Nord/Cramo 1 TalTech BS/Altius Tallinna Pääsküla Kool PU13-klassi EMV
022 L 11.12.2021 11:00 KK Viimsi/Sportland Keila Korvpallikool Forus Spordikeskus Viimsi PMikro-klassi mv
028 L 11.12.2021 11:00 Abja Gümnaasium Nõo/Lähte/Vastse-Kuuste Abja Tervise- ja Spordikeskus PMikro-klassi mv
023 L 11.12.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK 2007 KK Viimsi U16 Must Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
072 L 11.12.2021 11:00 Rakvere Tarvas II KK HITO/BC Karjamaa Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
154 L 11.12.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK Kotkad KK Viimsi U16 Valge Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU16-klassi EMV
030 L 11.12.2021 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Ülikooli KK II Värska Gümnaasium PU13-klassi EMV
100 L 11.12.2021 11:15 Keila Korvpallikool KK Pärnu Kindluse spordihoone PMini-klassi EMV
142 L 11.12.2021 11:15 TalTech BS/RIM TSA Kalev Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
017 L 11.12.2021 11:30 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall TMini-klassi EMV
129 L 11.12.2021 11:45 Keila Korvpallikool II BC Kalev/Saaremaa Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
023 L 11.12.2021 12:00 KK Viimsi/Nike Saue Korvpallikool Forus Spordikeskus Viimsi PMikro-klassi mv
029 L 11.12.2021 12:00 PÄRNU SPORDIKOOL Korvpalliklubi Karud Abja Tervise- ja Spordikeskus PMikro-klassi mv
029 L 11.12.2021 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool Audentese SK Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
034 L 11.12.2021 12:00 Orissaare Sport TalTech BS/Haabersti SK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 8. detsember
Janari Jõesaar (28)
Rivo Nõmmistu (37)
Homme, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Sulge

Ülekanded