ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Videod

Kooliprojekt alustab kuuenda hooajaga!

Alexela 3x3 Tallinn Open 2021

Jukka Toijala: 30 minutit mängisime korralikult ja mängupildiga võib rahule jääda

U18 European Challenger: Eesti - Prantsusmaa

U18 European Challenger: Eesti - Kreeka

Maik-Kalev Kotsar: viimasel veerandil lasime jala sirgu, seda ei tohiks teha

Kasper Suurorg kodusest U20 turniirist: kaotused jäävad kripeldama

U20 NC | Hugo Toom võidust Soome üle: tegime pärast Islandi mängu korrektuurid ja võtsime oma ära

U20 Nordic Cup | Indrek Reinbok mängust Islandi vastu: nüüd tuleb külma pead säilitada

U20 Nordic Cup | Joonas Riismaa pärast võitu Rootsi üle: suutsime oma mänguplaanist kinni pidada

PAF KML hõbeda intervjuu Heiko Rannula

Eesti meister Roberts Štelmahers

PAF KML finaal3 mängujärgne intervjuu Janari Jõesaar

PAF KML 3.finaal BC Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam

PAF KML pronksivõitja intervjuu Jaak Karp

PAF KML pronksivõitja intervjuu Toomas Annuk

PAF KML pronksivõitja intervjuu Sven Kaldre

PAF KML pronks4 mängujärgne intervjuu Sven Kaldre

PAF KML 4.pronksimäng Rakvere Tarvas vs AVIS UTILITAS Rapla

PAF KML finaal2 mängujärgne intervjuu Tanel Kurbas

PAF KML 2.finaalmäng Pärnu Sadam vs BC Kalev/Cramo

PAF KML pronks3 mängujärgne intervjuu Egert Haller

PAF KML pronks3 AVIS UTILITAS Rapla vs Rakvere Tarvas

PAF KML pronks2 mängujärgne intervjuu Sven Kaldre

PAF KML pronks2 Rakvere Tarvas vs AVIS UITLITAS Rapla

PAF KML finaalseeria mängujärgne intervjuu Märt Rosenthal

08.05.2021 PAF KML finaalseeria avamäng

PAF KML 1.pronksimängujärgne intervjuu: Tormi Niits

PAF KML pronks1 AVIS UTILITAS Rapla vs Rakvere Tarvas

PAF KML PF3 mängujärgne intervjuu Heiko Rannula

PAF KML PF3 Pärnu Sadam vs AVIS UTILITAS Rapla highlights

PAF KML PF3 mängujärgne intervjuu Martin Dorbek

PAF KML PF3 BC Kalev/Cramo vs Rakvere Tarvas highlights

PAF KML PF2 Rakvere Tarvas vs BC Kalev/Cramo mängujärgne intervjuu Rauno Nurger

PAF KML poolfinaal Rakvere Tarvas vs BC Kalev/Cramo

PAF KML PF2 AVIS UTILITAS Rapla vs Pärnu Sadam mängujärgne intervjuu Mihkel Kirves

PAF KML PF2 AVIS UTILITAS Rapla vs Pärnu Sadam highlights

PAF KML poolfinaal BC Kalev/Cramo vs Rakvere Tarvas mängujärgne intervjuu Martin Dorbek

PAF KML PF1 Pärnu Sadam vs AVIS UTILITAS Rapla highlights

PAF KML poolfinaal Pärnu Sadam vs AVIS UTILITAS Rapla mängujärgne intervjuu Robert Valge

Eesti - Venemaa mängujärgne pressikonverents

Itaalia - Eesti EM-valikmängu pressikonverents

Eesti - Bosnia & Hertsegoviina EM-valikmäng

Eesti - Venemaa EM-valikmäng

Ühenda korvpall ja haridus - kandideeri Audentese Spordigümnaasiumisse

Eesti - Šveits EM-valikmäng

Eesti - Bosnia & Hertsegoviina EM-valikmäng

Õppevideo I - 3x3 korvpall

Õppevideo II - Viskamine

Õppevideo III - söötmine

Õppevideo IV - põrgatamine

Õppevideo V - tugijalg

Õppevideo VI - Lay-up

Õppevideo VII - kaitsemäng

Õppevideo VIII - 1vs1

PU15 Balti matš: Eesti U15 vs Eesti U16

PU15 Balti matš: Leedu vs Läti

TU15 Balti Matš Leedu vs Läti

PU15 Balti matš: Läti vs Eesti

TU15 Balti Matš Läti vs Eesti

PU15 Balti Matš: Eesti U16 vs Leedu U15

PU15 Balti matš: Eesti vs Leedu

PU15 Balti matš: Läti vs Eesti U16

TU15 Balti Matš Eesti vs Leedu

Tallinn Open 2020

Viimsi 3x3 2020

Ühenda kvaliteetne haridus tipptasemel treeningutega - kandideeri Audenetese Spordigümnaasiumisse

Korvpalli õppevideod 1vs1

Korvpall MM 2019 toimub 31. augustist kuni 15. septembrini Hiinas

"Homsed Tegijad" osa 10: Kuremaa spordikool

"Homsed tegijad" osa 9: Rapla Korvpallikool

"Homsed Tegijad" osa 8: Keila Korvpallikool

"Homsed Tegijad" osa 7: Korvpalliklubi Viimsi

Homsed Tegijad

Homsed Tegijad

Homsed Tegijad varsti eetris

OlyBet 3x3 Tallinn Open 2018

Genka & Paul Oja - Meie Mäng

Ütle EI kokkuleppemängudele

FLS õppevideo

Siin saate ülevaate FLS statistika programmist.

Spain v Estonia - Live - Round of 16 - FIBA U16 European Championship 2017

France v Estonia - Live - FIBA U16 European Championship 2017

Italy v Estonia - Live - FIBA U16 European Championship 2017

Estonia v Russia - Full Game - FIBA U16 European Championship 2017

ON AEG MINNA JA VÕIDELDA. ÜHESKOOS!

Alexela KML medalimängude TOP 5

Olybet Rahvaliiga 2017 finaaletapp TTÜ spordihoones

TULE VABATAHTLIKUKS! U18 EM B-Div 28.07 - 6.08.2017

Alexela KML TOP 5 24 - 30.04.17

Alexela KML TOP 5 17 - 23.04.17

Alexela KML TOP 5 10 - 16.04.17

Alexela KML TOP 5 3 - 9.04.17

Alexela KML TOP 5 27.03 - 2.04.17

Alexela KML TOP 5 20 - 26.03.17

Alexela KML TOP 5 13 - 19.03.17

Alexela KML TOP 5 6 - 12.03.17

Alexela KML TOP 5 27.02-5.03

Alexela KML TOP 5 20 - 26.02.17

Alexela KML TOP 5 13 - 19.02.17

Alexela KML TOP 5 6 - 12.02.17

Alexela KML TOP 5 30.01 - 05.02.17

Alexela KML TOP 5 23 - 29.01.17

Alexela KML TOP 5 16 - 22.01.17

Alexela KML TOP 5 9-15.01.2017

Olybet rahvaliiga 14.01.2017 Paide E-piim spordihoone

Alexela KML TOP 5 2-8.01.2017

Häid jõule!

Alexela KML TOP 5 28.11 - 4.12.16

Alexela KML TOP5 14.11 - 21.11.2016

Netherlands v Estonia - Live Qualifier - EuroBasket Women 2017

Women EuroBasket 2017: Eesti vs Horvaatia

Alexela KML TOP5 7.11-.13.11

Alexela KML TOP5 31.10-13.11

OlyBet Rahvaliiga I etapp Jõhvi Spordihoones 22.10.2016

U16 EM A Divisjon EESTI vs KREEKA

U16 EM A Divisjon EESTI vs SERBIA

Venemaa - Eesti FIBA U20 Chalkída, Kreeka

Alexela KML TOP5 play-off'i 7. nädal

Alexela KML TOP5 play-off'i 6. nädal

Alexela KML TOP5 play-off'i 5.nädal

Alexela KML TOP5 play-off'i 4. nädal

Alexela KML TOP5 play-off'i 3. nädal

Alexela KML TOP5 play-off'i 2. nädal

Alexela KML TOP5 play-off'i 1. nädal

Alexela KML 2015/2016 põhiturniiri TOP10

Alexela KML TOP5 nädal 28.3.-03.04.2016

Alexela KML TOP5 nädal 21.-27.03.2016

Alexela KML TOP5 nädal 14.-20.03.2016

Alexela KML TOP5 nädal 07.-13.03.2016

Alexela KML TOP5 nädal 29.02-06.03.2016

Alexela KML TOP5 nädal 22.-28.02.2016

Alexela KML TOP5 nädal 15.-21.02.2016

Alexela KML nädala TOP5 15.02.2016

Alexela KML nädala TOP5 08.02.2016

Alexela KML TOP5 01.02.2016

Alexela KML TOP5 25.01.2016

Alexela KML TOP5 18.01.2016

Alexela KML TOP5 11.01.2016

Alexela KML toetajad 2015/2016

Alexela KML kümnenda nädala TOP5 14.12.2015

Alexela KML üheksanda nädala TOP5 07.12.2015

Alexela KML kaheksanda nädala TOP5 30.11.2015

Alexela KML TOP5 24.11.2015

Alexela KML kuuenda nädala TOP5 16.11.2015

Alexela KML viienda nädala TOP5 09.11.2015

Alexela KML TOP5 02.11.2015

Alexela KML TOP5 26.10.2015

Alexela KML TOP5

Alexela KML avanädala TOP5

"100 Kooli" välja tulevad ka kõige raskemad harjutused

"100 Kooli" Haapsalus 200 last tunnis!

"100 Kooli" palli ümber keha viimise harjutus

"100 Kooli" Kadrioru Saksa Gümnaasiumis

"100 Kooli" lapsed oskavad ka selg ees põrgatada

"100 Kooli" Jõhvis - lapsi tuli tervitama Ilves!

"100 Kooli" Kundas - Eesti pikim viskerivi

"100 Kooli" Sillamäel - korvpalli ABC õppimine

"100 Kooli" Narvas - harjutamine teeb meistriks!

"100 Kooli" Viimsis - Sprite pall sopsab hästi!

"100 Kooli" üle saja Tartu Descartes´i kooli õpilased korvpalli mängimas

"100 Kooli" tublid õpilased Tartu Kivilinna Koolis

"100 Kooli" viskevõistlus Miina Härma Gümnaasiumis

"100 Kooli" Märjamaa Gümnaasiumis - viskevõistlus!

"100 Kooli" Kohila Gümnaasiumis - u. 275 õpilast!

"100 Kooli" - põrgatusharjutused Peetri Koolis

"100 Kooli" - sööduharjutused Kihelkonna koolis

"100 kooli" Südalinna koolis - Janne Ritsi võiduvise

Est-Lat Ühisliiga Final 6

Alexela KML laupäeviti TV6-s - legendid

OlyBet esitleb: Eesti Karikafinaalid 2014

Alexela KML laupäeviti TV6-s

ALEXELA KML Toetajad

Korvpallipäev Viimsi Koolis

Korvpallipäev Saue Gümnaasiumis

Toidupank

Eesti - Põhja-Makedoonia mängujärgne pressikonverents

TOP 5 plays from week #19

TOP 5 plays from week #18

OlyBet Latvian-Estonian All Star Game 2018./2019

Crazy Game-winning shot for TALTECH against Jūrmala Betsafe

Confident victory for Kalev/Cramo against BK Ogre

R. Stelmahers and D. Kairys selecting All Stars by texting each other

TOP 5 plays from week #16

TOP 5 plays from week #15

Kaspars Kambala scores 20 points in his very last game

TOP 5 plays from week #14

TOP 5 plays from week #13

TOP5 plays from week #12

Easy victory for VEF Riga on Christmas battle against Parnu Sadam

Kaufmanis throws ball in the basket without looking right after shot-clock violation

TOP 5 plays from week #11

HOMSED TEGIJAD 2 osa tiiser!

Kaspars Bērziņš "Coast to Coast" Dunk

BK Ventspils - Valmiera Glass/VIA celebrating 100 years for Latvia

Crazy game-end in match between Valmiera and Jēkabpils

3point shot rain in BK Ogre and Betsafe Jūrmala duel

Latvian basketball flagman duel: VEF Rīga - BK Ventspils

Poster dunk by Jonathan Arledge

Wrestling or basketball!?

TOP 5 plays from week #10

TOP 5 plays from week #9

TOP 5 plays from week #8

TOP 5 plays from week #7

TOP 5 plays from week #6

TOP 5 plays from week #5

TOP 5 plays from week #4

TOP 5 plays from week #3

TOP 5 plays from week #2

TOP 5 plays from week #1

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Homme, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Sulge

Ülekanded