ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
401 P 06.12.2020 13:00 TalTech BS/Altius 74:63 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Play Arena Vahegrupp
035 P 29.11.2020 Narva PSK BC STAR #edasi lükatud Põhiturniir
036 P 29.11.2020 BC STAR Audentese Spordiklubi #edasi lükatud Põhiturniir
037 P 29.11.2020 Audentese Spordiklubi Narva PSK #edasi lükatud Põhiturniir
038 L 28.11.2020 10:30 Rapla Korvpallikool 51:115 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Rapla Korvpallikool Põhiturniir
039 L 28.11.2020 12:00 KA Tallinna Kalev 50:73 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Rapla Korvpallikool Põhiturniir
040 L 28.11.2020 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 101:19 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
041 L 28.11.2020 16:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 65:81 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool Põhiturniir
029 L 14.11.2020 Narva PSK 0:20 Rapla Korvpallikool Narva Spordikeskus Põhiturniir
031 L 14.11.2020 KA Tallinna Kalev 20:0 Narva PSK Narva Spordikeskus Põhiturniir
030 L 14.11.2020 15:00 Rapla Korvpallikool 88:60 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
017 P 08.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi 103:58 SK Nord/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
018 P 08.11.2020 12:00 BC STAR 66:54 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
019 P 08.11.2020 15:00 SK Nord/Cramo 69:64 BC STAR Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
020 P 08.11.2020 16:30 TalTech BS/Altius 35:90 Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
032 L 07.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 21:89 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
033 L 07.11.2020 12:15 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 158:23 Narva PSK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
034 L 07.11.2020 15:15 Narva PSK 31:89 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
025 L 24.10.2020 11:30 SK Nord/Cramo 22:117 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
026 L 24.10.2020 13:00 TalTech BS/Altius 75:49 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
028 L 24.10.2020 16:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 60:74 SK Nord/Cramo Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
027 L 24.10.2020 17:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 92:32 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
021 P 11.10.2020 10:30 BC STAR 77:66 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
014 P 11.10.2020 11:00 TalTech BS/Altius 51:44 SK Nord/Cramo Play Arena Põhiturniir
022 P 11.10.2020 12:00 Audentese Spordiklubi 96:52 KA Tallinna Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
016 P 11.10.2020 13:30 Narva PSK 24:56 TalTech BS/Altius Play Arena Põhiturniir
023 P 11.10.2020 15:00 Rapla Korvpallikool 49:96 Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
024 P 11.10.2020 16:30 KA Tallinna Kalev 70:86 BC STAR Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
015 P 11.10.2020 17:15 SK Nord/Cramo 79:40 Narva PSK Play Arena Põhiturniir
002 L 03.10.2020 10:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 59:71 BC STAR Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
001 L 03.10.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 83:46 Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
004 L 03.10.2020 14:30 BC STAR 50:102 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
003 L 03.10.2020 16:00 Audentese Spordiklubi 77:55 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
005 P 20.09.2020 11:00 Rapla Korvpallikool 53:54 SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool Põhiturniir
006 P 20.09.2020 12:30 KA Tallinna Kalev 42:48 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool Põhiturniir
007 P 20.09.2020 15:30 SK Nord/Cramo 56:54 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool Põhiturniir
008 P 20.09.2020 17:00 TalTech BS/Altius 52:55 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 12. aprill
Karl-Peeter Dorbek (41)
Martha-Liisa Oinits (21)
Saimon Sutt (26)
Diana Voltskova (16)
Homme, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Sulge

Ülekanded