ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
046 P 13.12.2020 12:00 Wildix/Esecom 83:54 LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
047 P 13.12.2020 12:00 West Tallinn 76:56 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
048 P 13.12.2020 13:30 BC Connection 65:56 Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
049 P 13.12.2020 13:30 Sportsbet 78:48 Keskturu Kossuklubi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
043 L 05.12.2020 12:30 N.G.T 59:83 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
045 L 05.12.2020 12:30 Naudingud.ee 42:80 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
042 L 05.12.2020 14:00 Haabersti SK 30:52 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
044 L 05.12.2020 14:00 MGT Team 79:81 Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
041 P 22.11.2020 11:30 LakiLakid 61:59 Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
038 P 22.11.2020 12:00 Sportsbet 63:74 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
039 P 22.11.2020 13:00 Coop/Mefab 60:56 Keskturu Kossuklubi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
032 P 15.11.2020 12:00 Sleepit/Retlar 56:66 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
034 P 15.11.2020 12:00 BC Lival 48:70 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
033 P 15.11.2020 12:30 Coop/Mefab 53:79 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
035 P 15.11.2020 13:30 West Tallinn 53:47 LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
037 P 15.11.2020 13:30 Naudingud.ee 63:60 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
036 P 15.11.2020 14:00 Keskturu Kossuklubi 55:70 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
029 L 14.11.2020 13:00 Park Minigolf 77:81 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
030 L 14.11.2020 13:00 Wildix/Esecom 62:50 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
031 L 14.11.2020 14:30 Haabersti SK 46:63 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
025 P 08.11.2020 12:00 Haabersti SK 36:45 Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
026 P 08.11.2020 12:00 LakiLakid 59:62 Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
028 P 08.11.2020 12:30 Keskturu Kossuklubi 53:78 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
007 P 08.11.2020 13:30 KK Pelgulinn 69:54 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
027 P 08.11.2020 13:30 Tallinn Bobcats 51:67 Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
021 L 07.11.2020 13:00 Park Minigolf 45:63 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
023 L 07.11.2020 13:00 Sportsbet 73:38 Haabersti SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
022 L 07.11.2020 13:30 Tallinn Bobcats 61:71 Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
024 L 07.11.2020 15:00 KK Pelgulinn 70:87 Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
013 P 25.10.2020 11:00 Keskturu Kossuklubi 43:52 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
015 P 25.10.2020 11:00 LakiLakid 62:67 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
020 P 25.10.2020 11:00 BC Connection 59:65 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
016 P 25.10.2020 12:30 Sleepit/Retlar 54:56 Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
017 P 25.10.2020 12:30 Coop/Mefab 60:97 Sportsbet Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
018 P 25.10.2020 12:30 MGT Team 56:58 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
010 L 24.10.2020 11:00 Haabersti SK 44:63 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
011 L 24.10.2020 12:30 West Tallinn 55:67 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
012 L 24.10.2020 12:30 Wildix/Esecom 73:57 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
019 L 24.10.2020 12:30 Sportsbet 69:81 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
006 P 11.10.2020 12:00 N.G.T 59:66 Sportsbet Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
008 P 11.10.2020 13:30 LakiLakid 70:69 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
009 P 11.10.2020 13:30 Naudingud.ee 42:73 West Tallinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
001 L 10.10.2020 11:00 Sleepit/Retlar 57:59 Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
002 L 10.10.2020 11:00 BC Lival 56:58 Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
003 L 10.10.2020 11:00 BC Connection 52:50 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
004 L 10.10.2020 12:30 Keskturu Kossuklubi 51:60 Haabersti SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
005 L 10.10.2020 12:30 KK Pelgulinn 61:59 West Tallinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 8. märts
Hendrik Lepp (31)
Martin Milling (31)
Marko Riis (36)
Homme, 9. märts
Eevi Karm-Endjärv (77)
Vaido Rego (45)
Ilja Stankevitš (23)
Sulge

Ülekanded