ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
069 P 10.01.2021 Wildix/Esecom Keila KK/JP #edasi lükatud Põhiturniir
070 P 10.01.2021 West Tallinn Rehpol/Palliklubi #edasi lükatud Põhiturniir
071 P 10.01.2021 Kose Morsad Tabasalu #edasi lükatud Põhiturniir
072 P 10.01.2021 Raadius Arhitektid Kiili Spordiklubi #edasi lükatud Põhiturniir
073 P 10.01.2021 Altius/Play Arena Swedbank #edasi lükatud Põhiturniir
097 P 10.01.2021 BC Southwestern Korvpallikarud #edasi lükatud Põhiturniir
098 P 10.01.2021 Omniva/M.M GoSolar Paldiski KK/Willenbrock #edasi lükatud Põhiturniir
099 P 10.01.2021 TalTech/SK Rim Nordauto #edasi lükatud Põhiturniir
100 P 10.01.2021 Sleepit/Retlar Eelviimased/Fit360.ee #edasi lükatud Põhiturniir
011 P 10.01.2021 19:00 Eurofasteners Puhhid #edasi lükatud Põhiturniir
065 P 20.12.2020 Tabasalu Swedbank #edasi lükatud Põhiturniir
066 P 20.12.2020 Rehpol/Palliklubi Altius/Play Arena #edasi lükatud Põhiturniir
067 P 20.12.2020 Keila KK/JP Raadius Arhitektid #edasi lükatud Põhiturniir
094 P 20.12.2020 Paldiski KK/Willenbrock Exmet #edasi lükatud Põhiturniir
095 P 20.12.2020 Korvpallikarud Omniva/M.M GoSolar #edasi lükatud Põhiturniir
096 P 20.12.2020 18:00 Puhhid BC Southwestern #edasi lükatud Põhiturniir
092 P 20.12.2020 19:30 Eurofasteners Eelviimased/Fit360.ee #edasi lükatud Põhiturniir
029 T 15.12.2020 18:00 Exmet TalTech/SK Rim #edasi lükatud Põhiturniir
068 T 15.12.2020 20:00 West Tallinn Kose Morsad #edasi lükatud Põhiturniir
093 E 14.12.2020 19:00 Nordauto Sleepit/Retlar #edasi lükatud Põhiturniir
061 P 13.12.2020 Altius/Play Arena Keila KK/JP Põhiturniir
062 P 13.12.2020 Swedbank Rehpol/Palliklubi Põhiturniir
063 P 13.12.2020 Kiili Spordiklubi Tabasalu #edasi lükatud Põhiturniir
087 P 13.12.2020 Eurofasteners TalTech/SK Rim #edasi lükatud Põhiturniir
088 P 13.12.2020 Sleepit/Retlar Exmet Põhiturniir
089 P 13.12.2020 Eelviimased/Fit360.ee Omniva/M.M GoSolar Põhiturniir
059 K 09.12.2020 19:30 Wildix/Esecom 72:59 Kose Morsad Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
060 K 09.12.2020 20:30 Raadius Arhitektid 85:51 West Tallinn Peetri Põhikool Põhiturniir
084 T 08.12.2020 18:00 Exmet Korvpallikarud Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
083 E 07.12.2020 19:00 Omniva/M.M GoSolar 43:70 Puhhid Jüri Spordihoone Põhiturniir
090 E 07.12.2020 19:00 Nordauto 58:72 BC Southwestern Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhiturniir
091 E 07.12.2020 20:00 Paldiski KK/Willenbrock Korvpallikarud #edasi lükatud Põhiturniir
055 E 07.12.2020 20:10 Keila KK/JP Tabasalu Keila Kooli võimla Põhiturniir
064 P 06.12.2020 17:00 Kiili Spordiklubi 55:66 Wildix/Esecom Kiili Spordihall Põhiturniir
057 N 03.12.2020 19:45 Kose Morsad Swedbank *postponed Põhiturniir
085 K 02.12.2020 19:15 TalTech/SK Rim 72:66 Paldiski KK/Willenbrock Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
054 K 02.12.2020 19:30 Rehpol/Palliklubi Wildix/Esecom *postponed Põhiturniir
010 K 02.12.2020 20:00 BC Southwestern 69:63 Eurofasteners Tallinn, Kadaka sph Põhiturniir
058 K 02.12.2020 20:30 Raadius Arhitektid 96:36 Altius/Play Arena Peetri Põhikool Põhiturniir
056 T 01.12.2020 20:00 West Tallinn 41:50 Kiili Spordiklubi Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
086 T 01.12.2020 20:30 Eelviimased/Fit360.ee 78:68 Nordauto Tallinn, THK Põhiturniir
079 E 30.11.2020 19:00 Paldiski KK/Willenbrock 67:72 Sleepit/Retlar Vasalemma Põhikooli Spordihoone Põhiturniir
050 P 29.11.2020 18:00 Kiili Spordiklubi 74:61 Altius/Play Arena Kiili Spordihall Põhiturniir
081 P 29.11.2020 18:00 Puhhid 69:59 Exmet Peetri Põhikool Põhiturniir
074 K 25.11.2020 19:15 TalTech/SK Rim Omniva/M.M GoSolar Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
049 K 25.11.2020 19:30 Wildix/Esecom 90:75 Swedbank Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
051 K 25.11.2020 19:30 Tabasalu 87:84 Raadius Arhitektid Tabasalu spordihoone Põhiturniir
052 K 25.11.2020 19:30 Rehpol/Palliklubi 82:85 Kose Morsad Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhiturniir
076 T 24.11.2020 20:30 Eelviimased/Fit360.ee 65:63 Puhhid Tallinn, THK Põhiturniir
078 E 23.11.2020 19:00 Nordauto 77:52 Eurofasteners Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 5. märts
Vitali Denikin (35)
Sergei Kruglov (57)
Merlis Niklus (41)
Rivo Turro (40)
Homme, 6. märts
Karl Andres Matute Perner (20)
Risto Rammul (41)
Inna Saad (65)
Joosep Sibul (32)
Pille Tali-Toodo (51)
Sulge

Ülekanded