ONLINE mängud

Naiste liigad

Eesti-Läti Ühisliiga loodi 2012/2013 hooaja algusel, mil mõlema riigi alaliidud otsustasid ühendada jõud naiste meistrivõistluste korraldamisel. Koos moodustati ühine liiga, mille põhieesmärgiks on tõsta naiste korvpallivõistluste taset, suurendada mängude arvu, võimaldada mängijatele rohkem rahvusvahelisi kohtumisi ja anda võimalus klubide sponsoritele olla nähtav rahvusvaheliselt.

 

Kahe riigi koostööl alguse saanud rahvusvaheline võistlussari on suurepärane võimalus parandada mängijate arenguvõimalusi ning edendada naiste korvpalli. Seoses Läti naiste korvpalli tugeva tasemega annab Ühisliiga Eesti naiskondadele parima lahenduse, kuidas mängida mõistlike kulutustega tugevaid rahvusvahelisi mänge.

 

Pärast Eesti-Läti hooaja lõppu selgitavad mõlema riigi klubid eraldi välja kohaliku meistri läbi play-off süsteemi, mille aluseks võetakse Ühisliiga põhiturniiri lõpptulemus.  

 

Et näha konkreetse liiga kohta käivat infot valige alljärgnevast menüüst vastav liiga.

G4S Noorteliiga võitis haaravas finaaletenduses naiste esiliiga, Audentesele hõbemedalid

Uskumatu tagasituleku teinud Luunja alistas pronksimängus BC Elva CHK/Tartu Ülikooli

Audentes võitis poolfinaalis BC Elva CHK/Tartu Ülikooli ja kohtub finaalis G4S Noorteliigaga

Poolfinaalis Luunja alistanud G4S Noorteliiga naiskond sammus kindlalt finaali

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (39)
Marje Kiho-Aavoja (75)
Jaak Lill (62)
Kalev Pihelgas (57)
Kaarel Sibul (53)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa