ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
011 L 05.12.2020 18:30 BC Karl Infra Aiakoda Elva Spordihoone Põhiturniir
017 P 13.12.2020 11:00 BC Karl Infra Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
018 P 13.12.2020 13:00 Aiakoda Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Põhiturniir
019 P 13.12.2020 15:00 BC Elva KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Põhiturniir
020 P 13.12.2020 17:00 Tevo Ehituskaup YliCool Elva Spordihoone Põhiturniir
021 P 10.01.2021 11:00 Kambja vald Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
022 P 10.01.2021 13:00 BC Elva Aiakoda Elva Spordihoone Põhiturniir
023 P 10.01.2021 15:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp YliCool Elva Spordihoone Põhiturniir
024 P 10.01.2021 17:00 Tevo Ehituskaup Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Põhiturniir
025 P 24.01.2021 11:00 Nõo Lihavürst BC Karl Infra Elva Spordihoone Põhiturniir
026 P 24.01.2021 13:00 Runso Masinakaubandus BC Elva Elva Spordihoone Põhiturniir
027 P 24.01.2021 15:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Põhiturniir
028 P 24.01.2021 17:00 YliCool Kambja vald Elva Spordihoone Põhiturniir
029 P 07.02.2021 11:00 Kambja vald Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Põhiturniir
030 P 07.02.2021 13:00 BC Elva YliCool Elva Spordihoone Põhiturniir
031 P 07.02.2021 15:00 BC Karl Infra KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Põhiturniir
032 P 07.02.2021 17:00 Aiakoda Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Põhiturniir
033 P 21.02.2021 11:00 Kambja vald BC Karl Infra Elva Spordihoone Põhiturniir
034 P 21.02.2021 13:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Põhiturniir
035 P 21.02.2021 15:00 YliCool Aiakoda Elva Spordihoone Põhiturniir
036 P 21.02.2021 17:00 Tevo Ehituskaup BC Elva Elva Spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid
Sünnipäevad
Täna, 4. detsember
Olle Horm (53)
Nele Laurimaa (27)
Oliver Metsalu (27)
Elvis Toomistu (19)
Kaido Vahesalu (47)
Homme, 5. detsember
Jaak Karus (79)
Reet Nurme Muhk (74)
Kalju Pluutus (72)
Kaiko Tavaste (45)
Sulge

Ülekanded