ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Komisjonid 2020-2024

Komisjonid

 

EELARVEKOMISJON

Komisjon vastutab EKL üldeelarve ning projektide eelarvete täitmise eest. Komisjon annab juhatusele tagasisidet eelarveliste vahendite osas otsuste langetamiseks ning teeb ettepanekuid lisaressursside kaasamise võimalustest.

 

Komisjoni juht: Priit Koit

Liikmed: Priit Sarapuu, Kalle Klandorf, Aivo Adamson, Remo Holsmer


 

ÕIGUSKOMISJON

Õiguskomisjon on EKL kõrgeim vaidlustusorgan, kus on võimalik vaidlustada apellatsiooni esitamise teel liiga peakohtuniku või liiga distsiplinaarkomisjoni otsuseid. Lisaks nõustab õiguskomisjon EKL juhatust ja sekretariaati EKL dokumentide koostamisel ning muudes EKL tegevusega kaasnevate õigusküsimuste lahendamisel.

 

Komisjoni juht: Andu Tali

Liikmed: Kalle Klandorf, Atso Matsalu, Mart Missik, Henri Ausmaa


 

KOHTUNIKE KOMISJON

Komisjoni ülesandeks on kohtunike tööga seotud küsimuste lahendamine ja ettepanekute tegemine.

 

Komisjoni juht: Atso Matsalu

Liikmed: Alex Talisainen, Maris Kiel, Aare Halliko, Joosep Toome, Henri Ausmaa, Andres Tobi, võimalik kohtunike divisjoni uus töötaja.


 

KVALITEEDIKOMISJON

Komisjon nõustab kvaliteedinõustamises osalevaid klubisid ning jagab kokkulepitud kriteeriumite alusel arendustoetusi.

 

Komisjoni juht: Aivo Adamson

Liikmed: Margus Kastein (asetäitja), Gerd Kiili, Ivar Jurtsenko, Meelis Pastak, Jukka Toijala,

Jaak Salumets (Toijala asendaja), Raido Mitt


 

NAISTE KORVPALLI ARENDAMISE KOMISJON

Komisjon viib ellu tüdrukute ja naiste korvpalli arendamise ja promotsiooni tööplaani eesmärgiga korvpalli kandepinda lähitulevikus kasvatada.

 

Komisjoni juht: Liis Sild

Kaili Kukumägi, Gerly Kostla, Alar Varrak, Janne Schasmin, Robert Peterson, Naiste koondise peatreener, Audentese SG treener

 

 

 

Töörühmad
 

3x3 KORVPALLI TÖÖRÜHM

 

Töörühma juht: Reigo Kimmel

Liikmed: EKLi 3x3 töörühma nimekiri:

 

Siim Raudla (3x3 peatreener), Aare Halliko (3x3 EMV peakohtunik), Alex Talisainen (FIBA 3x3 kohtunik), Robin Orgulas (Koolispordi 3x3), Marek Doronin (EASL 3x3), Aare Jamnes (3x3 kommentaator), Martin Luts (Kanepi 3x3 korraldaja), Ardi Oja (endine mängija), Magnus Ahuna (EKLi ühe suurtoetaja esindaja, kunagise Sprite 3x3 tänavakorvpalli EMV korraldaja)


 

POISTE/ MEESTE TREENERITE TOIMKOND

 

Töörühma ülesanne on välja töötada koondiste tegevuspõhimõtted, panna paika koondiste tegevuskava, teha ettepanekuid treeningmetoodika muutmiseks. Töörühm teeb ettepanekud korvpalli sportlikes küsimustes.

 

Töörühma juht: Jukka Toijala

Liikmed: Heiko Rannula (Gert Kullamäe) - Pärnu / meeste koondise abitreener*; Indrek Reinbok (Kris Killing) – TalTech / meeste koondise abitreener*; Alar Varrak – Nord/Cramo

Martin Müürsepp – Tallinn Kalev; Toomas Annuk (Allar-Raul Antson) – Rapla KK*; Vaido Rego (Madis Putko) – Rakvere*; Joosep Toome (Toomas Kandimaa) - TÜASK*; Reiner Hallik - Ida-Virumaa; Andrus Lehismets - Ida-Virumaa; Valdo Lips – KK Viimsi; Aivar Kuusmaa (Martin Rausberg) – ASG*; Rauno Pehka – Audentese Spordiklubi; Indrek Visnapuu - EKL treenerite koolitusjuht; Raido Roos - EKL koondiste juht; Harvis Mill (Raigo Toompuu) - ÜKE treener(id)*

*(sulgudes asendusliige)


 

TÜDRUKUTE/ NAISTE TREENERITE TOIMKOND*

 

*Kinnitatakse kui naiste korvpalli arendamise komisjon on visiooni ja strateegilised otsused teinud


 

AUDENTESE SPORDIGÜMNAASIUMI TÖÖRÜHM

 

Töörühma juht: Raido Roos.

Liikmed: Tanel Einaste, Valdo Lips, Indrek Reinbok, Kaarel Loigu, Alar  Varrak, Eduard Beilinson, Priit Ilver, Meelis Pastak, Aivar Kuusmaa, Jukka Toijala, Henri Ausmaa, Martin Rausberg, Marko Parkonen, Gert Prants, Joosep Toome, Raigo Toompuu, Harvis Mill.


 

KOOLITUSTE TÖÖRÜHM

 

Töörühma juht: Indrek Visnapuu.

Liikmed: Koolituse töörühm: Indrek Visnapuu, Jukka Toijala, Kersti Sirel, Liisa Roos, Toomas Kandimaa, Valdo Lips


 

TREENERITE TASUSTAMISE TÖÖRÜHM

 

Töörühma juht: Priit Sarapuu

Liikmed: Remo Holsmer, Tarmo Oras, Gert Prants, Priit Värv, Gerd Kanter


 

TURUNDUSE TÖÖRÜHM

 

Töörühma juht: Jaan Härms

Liikmed: Andro Kirsipuu, Oliver Läll, Ivo Hunt, Allar Levandi, Kadri Ambos, Tarmo Pärjala, Tarmo Ojakäär, Sander Mel Mellikov, Agata Rosenberg.


 

TEHNILINE PANEEL

 

Töörühm erinevate võistlussüsteemide- ja juhendimuudatustega ning projektidega seotud ettepanekute väljatöötamiseks. Ülemineku- ja kasvatajaregistri haldamiseks. Värbamine värbamine (Mini, Mikro, Marko, Kooliprojekt, endised mängijad).

 

Töörühma juht: Henri Ausmaa

Liikmed: Gert Prants, Priit Värv, Erik Mäe, Härmo Lambut, Viljo Sinikas


 

MEISTRILIIGA NÕUKOGU

 

Meistriliiga nõukogu on ühine tööformaat liigas osalejatele ja liiga korraldajatele.

 

Meeste meistriliiga nõukogu juht: Leho Lugna

Liikmed: Meistriliiga võistkondade esindajad, juhatuse liikmed, sekretariaadi esindajad.

 

*Naiste meistriliiga nõukogu võimalik tegevus kinnitatakse kui naiste korvpalli arendamise komisjon on visiooni ja strateegilised otsused teinud

 

 

KRIISI TÖÖRÜHM
 

Töörühm tegeleb operatiivsete tegevuste ja otsuste vastuvõtmisega COVID-19 pandeemiaga seotud küsimustes.

 

Eesti Korvpalliliidu eetikakoodeks

Sünnipäevad
Täna, 5. märts
Vitali Denikin (35)
Sergei Kruglov (57)
Merlis Niklus (41)
Rivo Turro (40)
Homme, 6. märts
Karl Andres Matute Perner (20)
Risto Rammul (41)
Inna Saad (65)
Joosep Sibul (32)
Pille Tali-Toodo (51)
Sulge

Ülekanded