ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
003 T 04.10.2022 18:30 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Pärnu sph (väike väljak) Naiste korvpalli I liiga
009 T 04.10.2022 19:00 BC Kalev/Cramo BC Tarvas Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
014 T 04.10.2022 19:15 Taltech/RIM Rehpol/Palliklubi Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular
008 K 05.10.2022 18:15 Rapla Korvpallikool KK Viimsi III Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
010 K 05.10.2022 19:00 TalTech/OPTIBET Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
007 K 05.10.2022 19:40 Keila Korvpallikool Tartu Ülikool/Septicum Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
005 K 05.10.2022 20:15 GoSolar Kose Korvpalliklubi Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular
008 N 06.10.2022 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech KK Viimsi II Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
019 N 06.10.2022 18:00 Alexela/Mediq Eesti SK Nord/Cramo Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular
007 N 06.10.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Kuremaa SK Vinni Spordihoone Saku I liiga
011 N 06.10.2022 19:00 BC Kalev/Cramo BK Liepaja Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
009 R 07.10.2022 17:30 Rae Spordikool TALTECH BS/FENSTER/TSK Jüri Spordihoone Saku II liiga
009 R 07.10.2022 18:30 SK Nord/Cramo Audentese Spordigümnaasium Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
004 R 07.10.2022 18:30 Tallinna Ülikool/SK Nord TalTech BS/Altius Tallinn, TLÜ pms. Naiste korvpalli I liiga
013 R 07.10.2022 19:00 VALMIERA GLASS VIA BC Prometey Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
015 R 07.10.2022 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA BK Liepaja Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
012 R 07.10.2022 19:30 Paide Viking Window TSA Kalev Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
012 R 07.10.2022 19:30 Keila KK Pärnu Sadam Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
010 R 07.10.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Tere Kadrina Karud Jüri Spordihoone Saku I liiga
014 R 07.10.2022 19:45 VEF Riga BK Ventspils Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
095 R 07.10.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Ülikool/Estiko Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
010 R 07.10.2022 20:00 KK HITO/BC KARJAMAA Rock Tartu Terminal Jõhvi Spordihall Saku II liiga
410 L 08.10.2022 10:00 TalTech BS/RIM Rae Spordikool Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
413 L 08.10.2022 10:00 TalTech BS/Altius Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 Play Arena PU14-klassi EMV
401 L 08.10.2022 10:30 Rae Spordikool/ Kiili SK TalTech BS/RIM Jüri sph (väike väljak) PU14-klassi EMV
407 L 08.10.2022 10:30 Saku KK SK Nord/Cramo 2009 Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
026 L 08.10.2022 10:30 KK Viimsi/Kesklinna KK/GAG Keila Korvpallikool Forus spk Viimsi (väike väljak) TU14-klassi EMV
404 L 08.10.2022 11:30 Audentese SK Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U18 Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
414 L 08.10.2022 11:30 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/BC Tarvas Play Arena PU14-klassi EMV
411 L 08.10.2022 11:45 Saku KK Rakvere Spordikool/BC Tarvas 1 Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
401 L 08.10.2022 12:00 Tartu Ülikool I Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) PU18-klassi EMV
408 L 08.10.2022 12:00 KK Viimsi U14 Must Tartu Ülikool II Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
419 L 08.10.2022 12:00 Tartu Ülikool I KK HITO/BC KARJAMAA Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU14-klassi EMV
402 L 08.10.2022 12:15 Kohila SK KK Pärnu Jüri sph (väike väljak) PU14-klassi EMV
027 L 08.10.2022 12:15 BC STAR Rapla Korvpallikool Forus spk Viimsi (väike väljak) TU14-klassi EMV
405 L 08.10.2022 13:15 Keila Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
420 L 08.10.2022 13:45 Audentese SK Rae Spordikool/ Kiili SK II Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU14-klassi EMV
416 L 08.10.2022 14:00 SK Nord/Cramo TSA Kalev Nord Cramo sph (väike väljak) PU18-klassi EMV
417 L 08.10.2022 14:00 KK Viimsi SPORTKUNDA/BC Tarvas Nord Cramo sph (väike väljak) PU18-klassi EMV
003 L 08.10.2022 14:00 Enteh Sillamäe gümnaasium/Kalev Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
415 L 08.10.2022 14:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 Keila Korvpallikool Play Arena PU14-klassi EMV
409 L 08.10.2022 15:00 SK Nord/Cramo 2009 KK Viimsi U14 Must Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
402 L 08.10.2022 15:15 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC KARJAMAA Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) PU18-klassi EMV
028 L 08.10.2022 15:15 Keila Korvpallikool BC STAR Forus spk Viimsi (väike väljak) TU14-klassi EMV
412 L 08.10.2022 15:30 Rae Spordikool Saku KK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
403 L 08.10.2022 15:30 TalTech BS/RIM Kohila SK Jüri sph (väike väljak) PU14-klassi EMV
416 L 08.10.2022 16:00 Rakvere Spordikool/BC Tarvas TalTech BS/Altius Play Arena PU14-klassi EMV
406 L 08.10.2022 16:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U18 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
410 L 08.10.2022 16:30 Tartu Ülikool II Saku KK Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
011 L 08.10.2022 17:00 Haapsalu SK Tünamo Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 11.10.2022 15:00 EKL juhatus
T 11.10.2022 11:00 KML nõukogu koosolek
E 17.10.2022 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 24.10.2022 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 31.10.2022 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
K 14.12.2022 15:00 EKL juhatus
N 15.12.2022 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 4. oktoober
Vladislav Mõstkovski (40)
Anu Säärits (50)
Homme, 5. oktoober
Mihkel Ital (43)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23