ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
006 L 24.10.2020 11:00 RIM Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
025 L 24.10.2020 11:30 SK Nord/Cramo Audentese Spordiklubi/Siili PK I Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
011 L 24.10.2020 12:30 West Tallinn Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
012 L 24.10.2020 12:30 Wildix/Esecom MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
019 L 24.10.2020 12:30 Sportsbet Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
006 L 24.10.2020 13:00 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Pärnu sph (väike väljak) Naiste esiliiga
026 L 24.10.2020 13:00 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi/Siili PK II Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
003 L 24.10.2020 14:30 Tartu Ülikooli KK/Hundid KA Tallinna Kalev Tallinn, Lasnamäe SMM TMakro-klassi EMV
415 L 24.10.2020 14:45 TalTech BS/Altius TalTech BS/Haabersti SK Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
002 L 24.10.2020 15:30 TalTech BS/Altius Tartu Ülikooli KK/Hundid Tallinn, Lasnamäe SMM TMakro-klassi EMV
028 L 24.10.2020 16:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II SK Nord/Cramo Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
203 L 24.10.2020 16:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Draakonid Keila Tervisekeskus PU14-klassi karikas
001 L 24.10.2020 16:30 BC Elva/CHK BC STAR Elva Spordihoone Naiste esiliiga
001 L 24.10.2020 16:30 KA Tallinna Kalev TalTech BS/Altius Tallinn, Lasnamäe SMM TMakro-klassi EMV
002 L 24.10.2020 17:00 Tallinna Ülikool Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms. Naiste meistriliiga
014 L 24.10.2020 17:00 BK Ventspils Valmiera Glass/VIA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
042 L 24.10.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
044 L 24.10.2020 17:00 TALTECH Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
027 L 24.10.2020 17:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
004 L 24.10.2020 17:30 Enteh Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
015 L 24.10.2020 19:00 VEF Riga Latvijas Universitate Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
033 P 25.10.2020 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU14-klassi EMV
010 P 25.10.2020 Jokker BA Tallinna Kalev Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
014 P 25.10.2020 TalTech/SK Rim Puhhid Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
069 P 25.10.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Metec Delta SK/Nõo Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
417 P 25.10.2020 11:00 TalTech BS/Haabersti SK Sillamäe Kalev Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
005 P 25.10.2020 11:00 BC Elva BC Karl Infra Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
013 P 25.10.2020 11:00 Keskturu Kossuklubi N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
015 P 25.10.2020 11:00 LakiLakid KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
020 P 25.10.2020 11:00 BC Connection Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
418 P 25.10.2020 12:30 KK Pärnu TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
016 P 25.10.2020 12:30 Sleepit/Retlar Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
017 P 25.10.2020 12:30 Coop/Mefab Sportsbet Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
018 P 25.10.2020 12:30 MGT Team Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
070 P 25.10.2020 12:45 Kose SK/Rae SK Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
006 P 25.10.2020 13:00 Kambja vald Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
005 P 25.10.2020 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse BC Narva Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
006 P 25.10.2020 14:00 KK Hito/Elvarem Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
007 P 25.10.2020 15:00 YliCool Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
071 P 25.10.2020 15:30 Delta SK/Nõo Kose SK/Rae SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
017 P 25.10.2020 16:30 Kontsertlavad.ee Keila KK Keila Tervisekeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
043 P 25.10.2020 17:00 Pärnu Sadam Rakvere Tarvas Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
008 P 25.10.2020 17:00 Tevo Ehituskaup Aiakoda Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
072 P 25.10.2020 17:15 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
032 P 25.10.2020 18:00 Kiili Spordiklubi Kose Morsad Kiili Spordihall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
012 P 25.10.2020 19:30 Eurofasteners Omniva Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
036 E 26.10.2020 18:55 Swedbank West Tallinn Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
025 E 26.10.2020 19:00 Korvpallikarud Puhhid Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
020 E 26.10.2020 20:00 Ehton/Föönix Kontsertlavad.ee Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
021 T 27.10.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Võrumaa Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19
 
Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Heiki Riives (39)
Vaiko Riives (39)
Andry Sinivee (32)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (40)
Hugo Toom (18)
Sulge

Ülekanded