ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
205 L 21.05.2022 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK SK Nord Aid/Cramo Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
206 L 21.05.2022 13:45 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
217 L 21.05.2022 16:00 Tartu Ülikooli KK 2006 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
218 L 21.05.2022 18:15 Audentese SK Rae Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
214 P 22.05.2022 14:00 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. PU18-klassi EMV
227 P 22.05.2022 17:00 TalTech/OPTIBET BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Korvpalli Meistriliiga
230 E 23.05.2022 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal) PAF Korvpalli Meistriliiga
202 T 24.05.2022 17:30 TSA Kalev Rapla Korvpallikool Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi EMV
228 T 24.05.2022 19:00 BC Kalev/Cramo TalTech/OPTIBET Tallinn, Kalevi Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
232 K 25.05.2022 19:00 TalTech/OPTIBET BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone
Toimub vajadusel
PAF Korvpalli Meistriliiga
231 N 26.05.2022 19:00 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
233 R 27.05.2022 19:00 BC Kalev/Cramo TalTech/OPTIBET Tallinn, Kalevi Spordihall
Toimub vajadusel
PAF Korvpalli Meistriliiga
234 L 28.05.2022 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Toimub vajadusel
PAF Korvpalli Meistriliiga
235 E 30.05.2022 19:00 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall
Toimub vajadusel
PAF Korvpalli Meistriliiga
005 N 30.06.2022 19:00 Eesti Saksamaa Tallinn, Saku Suurhall MM 2023 kvalifikatsioon
006 P 03.07.2022 Iisrael Eesti MM 2023 kvalifikatsioon
001 R 02.09.2022 22:00 Itaalia Eesti Milano, ITA EuroBasket 2022
002 L 03.09.2022 18:00 Eesti Ukraina Milano, ITA EuroBasket 2022
003 E 05.09.2022 15:15 Horvaatia Eesti Milano, ITA EuroBasket 2022
004 T 06.09.2022 15:15 Eesti Suurbritannia Milano, ITA EuroBasket 2022
005 N 08.09.2022 18:00 Eesti Kreeka Milano, ITA EuroBasket 2022
003 N 24.11.2022 Kreeka Eesti EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
004 P 27.11.2022 Eesti Portugal EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
005 N 09.02.2023 Suurbritannia Eesti EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
006 P 12.02.2023 Eesti Kreeka EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (39)
Marje Kiho-Aavoja (75)
Jaak Lill (62)
Kalev Pihelgas (57)
Kaarel Sibul (53)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa